СУРМА

За вбивства українців на Донбасі тульський десантник став героєм Росії. ФОТО

Інформацію про “записи Гончарука” найактивніше поширювали проросійські сайти, які пов’язують з Медведчуком (Інфографіка)  

25/01/2020 admin 0

Аудіозапис прослушки з Гончаруком в головній ролі викликав жваве обговорення в українських медіа та соцмережах. Але він також став своєрідним лакмусовим папірцем для того, аби […]

Російські пропагандисти засвітили в ефірі одного з телеканалів колишнього військовослужбовця армії РФ, який в 2014 році воював на Донбасі і вбивав українців. Це – Олександр Бойков, десантник з розвідувальної роти 106 Тульської повітряно-десантної бригади. Причому, за свої «подвиги» на сході України він був удостоєний звання Героя Росії.

Про це в Твіттер написав користувач під ніком Askai.

«Ще один із засекречених Героїв РФ, які воювали на Донбасі, – десантник Бойков Олександр з розвідроти 106-ї вдд», – йдеться в повідомленні.

При цьому користувач розмістив відео, на якому зафіксовано як Бойков прийшов на виборчу дільницю для голосування, розташований в одній зі шкіл Тули. За свої злочини на Донбасі Бойков був удостоєний звання Героя Росії. Школярі «пишаються» таким земляком, а його портрет розмістили на «дошці пошани».

Раніше, група «ІС» публікувала документи, що підтверджують, що окупант Олександр Бойків воював на Донбасі і був поранений.

Як повідомляла група «ІС», ліквідовано черговий військовий злочинець з РФ, який брав участь в бойових діях на Донбасі.