Нідерландський прокурор завдав Цемаху несподіваний «удар»

Вирус русского мира

29/01/2020 admin 0

Арсен Зекиров Вот вы думаете это коронавирус такой опасный? А что вы скажете про вирус руськага мира? Как по мне, то вот это дерьмо опаснее […]

Переданого Росії екс-бойовика Володимира Цемаху перевели в статус підозрюваних у справі збитого малазійського боїнгу

Про це заявив депутат Європарламенту від Нідерландів Каті Пірі, передає DW .

«Спільна слідча група (JIT) і нідерландський прокурор поширили лист, в якому йдеться про те, що на даний момент Цемах розглядається в якості підозрюваного. Також повідомляється, що Пірі була автором відкритого листа президенту України Володимиру Зеленському, в якому українська влада просили не допустити передачі Цемаху російській стороні в рамках обміну полоненими », – йдеться в повідомленні.

Сама депутат стверджує, що Україна нібито порушила обіцянку, видавши Росії бойовика.

«З міжнародної точки зору Україна має зобов’язання, що передбачають всебічне співробітництво в спробах знайти відповідальних за збитий літак MH17. І віддавши одного з підозрюваних Москві, Україна тим самим не стримала свою обіцянку », – зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, військового, який «уявляв» так звану «ДНР», Володимира Цемаху відпустили додому. Як відомо, Володимир Цемах є фігурантом справи про катастрофу МН17, яка сталася в 2014 році на Донбасі. У минулі вихідні він прилетів до Росії в рамках масштабного обміну полоненими між Україною і Росією.