Процедура приєднання селища Нового до Кіровограду на фінішній прямій

Білорусь: вибори відбулися-хто переміг не оголошено, народ вийшов на вулиці

10/08/2020 admin 0

  Президентські вибори в Білорусі відбулися.  Хто переміг не оголошено, народ  вийшов на вулиці. Оголошено два протилежних екзикполи. Деякі джерела повідомили, що  Президент Лукашенко залишив […]

Міська рада Кіровограда погодився на добровільне приєднання селища Нового.

Міська рада Кіровограда дав згоду на добровільне приєднання Новенской селищної територіальної громади до Кропивницького міської територіальної громаді. Відповідне рішення прийняли депутати міської ради на сесійному засіданні вчора, 10 вересня, повідомляє Центр з посиланням на сайт мерії.

За інформацією директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанни Моркви, наступним кроком в процедурі стануть підготовка проектів рішень кожного ради про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення. Схвалені і міським, і селищною радою такі рішення в п’ятиденний термін будуть передані в обласну державну адміністрацію для отримання висновку про їх відповідність Конституції та законам України. І вже після цього буде прийматися остаточне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.

– Позачергові вибори до міської ради в такому випадку проводитися не будуть, – зазначила Маріанна Морква. – Оскільки громада Кіровограда є економічно спроможною мова йде не про об’єднання, а про процедуру приєднання.

MIXADV