Ви будете здивовані, але українських моряків звільнили не просто так!

Війна і миротворчість від УПЦ (МП): чого не врахував радник секретаря РНБО Сергій Сивохо?

25/01/2020 admin 0

Окупована частина Донеччини. В центрі тодішній ватажок угруповання «ДНР» Олександр Захарченко (вже покійний) біля Савур-могили, 8 травня 2015 року   Радник секретаря РНБО, відомий шоумен […]

Після проведеного обміну за формулою 35 на 35 трішки вляглись емоції, і починають з’являтись деталі, на які ж поступки пішла українська сторона, аби повернути наших хлопців додому!

Як повідомив Микола Полозов, адвокат українських моряків в ефірі телеканалу “112 Україна”, хлопці були звільнені під особисте зобов’язання українського омбудсмена Людмили Денісової.

За словами адвоката, уповноважена Верховної ради з прав людини, Людмила Денісова, особисто поручилася за те, що моряки після звільнення будуть брати участь у слідчих діях, які проводитимуть російські слідчі. І тут напрошується декілька запитаннь, чи розуміє Людмила Денісова, що підписуючи таке зобов’язання як представник держави Україна, фактично, визнає законність відкритого кримінального провадження щодо наших моряків в Російській федерації в справі порушення державного кордону.

Чи підписання цього зобовязання є її особистою ініціативою та чи такий крок погоджений з найвищим керівництвом держави, а саме з президентом України Володимиром Зеленським? І чи розуміла Людмила Денисова, що, фактично, визнаючи законність слідства стосовно українських моряків, дефакто визнає незаконну анексію Автономної республіки Крим!

Людмила Денісова ще не надала пояснення стосовно інформації про особисте зобовязання брати участь у слідчих діях, які проводитиме Російська федерація.

Далі буде…