Катастрофа в Росії зачепить Україну, тривожні сигнали: “почала висмоктувати”

Вирус русского мира

29/01/2020 admin 0

Арсен Зекиров Вот вы думаете это коронавирус такой опасный? А что вы скажете про вирус руськага мира? Как по мне, то вот это дерьмо опаснее […]

Катастрофа в Росії зачепить Україну, тривожні сигнали: “почала висмоктувати”

Розвал Росії загрожує проблемами, які наздоженуть Україну

У України буде багато проблем, якщо Російська Федерація зруйнується. Про це заявив блогер Юрій Романенко, який повідомив про можливе збільшення мігрантів в нашій країні.

Як стверджує Романенко, нічого хорошого в розвалі Росії немає і Україні це зовсім невигідно.

За словами блогера, він десять днів не дивився українського телебачення, але потрапивши на канал “Прямий”, почув багато цікавого. Один з гостей телеканалу, коментуючи протести в Москві “бурмотів” мовляв добре, якби Росія скоротилася до розмірів Московського князівства, а росіян в Україні треба асимілювати.

флаг рф россия митинг протест россияне

А інший гість впевнений, що в Москві вийшли 50 тисяч людей на протести, а населення більше десяти мільйонів.

За словами Романенко, зазначені гості студії – пацієнти психіатричної лікарні. Адже якщо Росія розвалиться, як зазвичай відбувається раз в 200-300 років, то Україна отримає безліч проблем. Тому нашій країні не вигідний розвал Росії.

“Рівень організації України не передбачає придбань від такої події. Навпаки, наша залежність від російських енергоресурсів, логістики, відкритість кордонів, хвиля біженців, обернуться найпотужнішим шоком для напівдохлої української держави», – повідомив блогер.

Романенко зазначає, що мріяти про розпад Росії не варто. Перш за все, Україні слід робити все для того, щоб посилити свою стійкість. В нашій державі треба створити середовище, щоб отримувати капітал, ресурси і людей для розвитку.

Коментатори погодилися з висловлюванням Романенко, зазначивши:

“Нерозумно бажати сусідові, щоб у нього корова здохла. Особливо, якщо вона хвора на сибірку».