Скидалися всім пеклом: Стали відомі імена офіційних спонсорів партії Медведчука.

Вирус русского мира

29/01/2020 admin 0

Арсен Зекиров Вот вы думаете это коронавирус такой опасный? А что вы скажете про вирус руськага мира? Как по мне, то вот это дерьмо опаснее […]

Гроші на партію Медведчука дав у тому числі Тарас Козак, який є офіційним власником телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK

В офіційному фінзвіті “Опозиційної платформи – за життя” вказано, що в другому кварталі 2019 року її фінансували Сергій і Юлія Льовочкіни, Марина і Григорій Суркіси, брати Козаки, Нестор Шуфрич й низка підприємців. Про це повідомляє рух “Чесно“, посилаючись на звіт партії, що з’явився на сайті НАЗК.

У другому кварталі ОПЗЖ отримала 61,9 млн грн внесків. Із них 45 млн грн – від фізичних осіб та 16,9 млн грн – від юридичних. Потім 26 млн грн політсила перевела на рахунок свого виборчого фонду.

“Тому Льовочкін, Суркіси, Козаки і Шуфрич фактично профінансували виборчу кампанію партії”, – заявили активісти.

При цьому це тільки частина донорів ОПЗЖ, імена інших оприлюднять в звіті за третій квартал 2019 року.

Більшість внесків становили понад 100 тис. грн.

За 1,6 млн грн дали Нестор Шуфрич, Тарас Козак, який є офіційним власником телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, і його брат Богдан Козак, 1,5 млн грн передав п’ятий номер у списку партії Сергій Льовочкін, а його сестра Юлія Льовочкіна (номер 21) передала ще 1,7 млн грн.

Номер 17 у партії – Григорій Суркіс – дав 1,5 млн грн, його племінниця Марина Суркіс – 1,5 млн грн.

1,6 млн грн вніс Віктор Медведчук, однак 1,3 млн грн партія йому повернула.

У звіті також йдеться про те, що 15,4 млн грн на рахунок ОПЗЖ перевели жителі Бердянська. Це понад 30% всіх вкладів фізичних осіб. Більше половини цих донорів пов’язані з народним депутатом Олександром Пономарьовим, який фігурує в антикорупційних розслідуваннях.