Перепис населення в “ДНР”: Окупанти зберуть досьє про кожного мешканця

ТЕПЕР МОСКОВСЬКА ПРОПАГАНДА

29/01/2020 admin 0

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику. Хто дивиться телебачення по супутнику: ❗️люди в сільській […]

“ДНР” оприлюднила переписний лист, який використають під час перепису населення восени

Як повідомляють підконтрольні “ДНР” сайти, лист містить питаня, відповіді на які складуть досьє на кожного мешканця, передає Depo.Донбас.

Переписний лист містить 25 питань, які об’єднані в наступні розділи: стать; дата народження; місце народження; стан в шлюбі; громадянство; національна приналежність; освіта і навчання; володіння мовами; джерела коштів для існування; зайнятість і безробіття; міграція.

Для жінок будуть питання про число народжених дітей і дата народження першої дитини. Повідомляється, що перш ніж перейти до цих питань, переписувач попросить перерахувати всіх, хто постійно проживає за даною адресою або на момент обліку населення, відзначаючи, ким вони доводяться один одному.

Також окупанти поцікавляться, як далеко знаходиться робота опитуваного, чи в тому населеному пункті, де проживає опитуваний. В іншому випадку – необхідно вказати найменування міста / району / області / іноземної держави, де опитуваний працевлаштований. У розділі “міграція” респонденту необхідно відповісти на питання: “З якого року Ви безперервно проживаєте в цьому населеному пункті?”, “Де ви проживали в жовтні 2018 року?”.

Нагадаємо, проведення перепису населення відбудеться в “ДНР” з 1 по 14 жовтня 2019 року. В “ЛНР” також проведуть перепис протягом цих дат.