«Слуга народу» у Кропивницькому гарантував депутатам в’язницю (ВІДЕО)

ТЕПЕР МОСКОВСЬКА ПРОПАГАНДА

29/01/2020 admin 0

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику. Хто дивиться телебачення по супутнику: ❗️люди в сільській […]

«Слуга народу» у Кропивницькому гарантував депутатам в’язницю (ВІДЕО)

Представник «Слуги народу» Олександр Дануца, який під час парламентських виборів переміг у Кропивницькому, прокоментував зрив сесії міськради обласного центру. Про це з місця подій повідомляє кореспондент mandarin-news.

За його словами, ігнорування сесії – це не просто саботаж, а зрив цілого ряду процесів, що відбуваються у місті.

Якщо ви не можете або не хочете працювати, то йдіть на вибори. І доводьте людям, що ви достойні, щоб вас знову обрали. І ви на вибори підете, але не всі. Тому що деякі з вас підуть в тюрму. Якщо ви думаєте, що знову зможете брати по 500 доларів за земельні ділянки та закривати кримінальні справи, то я скажу вам – ні. Не закриєте. Тому не всі підуть на вибори. Декому з вас будуть носити передачі, якщо є кому носити. Тому що сьогодні вам дали вказівку не приходити, а завтра про вас забудуть. І ви самі ходитимете по засіданням. Але вже судовим, – наголосив Олександр Дануца.

Він пояснив, чим викликаний демарш 24 депутатів. За його словами, на одній шальці терезів – прибудинкові території на округах цих обранців, за ремонт яких вони беруть відкати підрядників. На іншій – Арка, яку потрібно добудувати до початку зими, на фінансування якої потрібно перерозподілити бюджетні кошти.

По темі: У Кропивницькому сесія міськради закінчилася, не встигнувши розпочатись (ФОТО)

І вони вважають, що в їх кишеню засунули руку. В їх кишеню! Тому вони на свято залишаться без відкату, – підкреслив представник «Слуги народу».

Він висловив переконання, що у четвер усі депутати будуть присутні на сесії, наголосивши, що заховатися за колегіальною відповідальністю міськради не вдасться жодному з них.

Медіа