«Не продаємося». Уряд Гренландії відповів на чутки про бажання Трампа купити острів

ТЕПЕР МОСКОВСЬКА ПРОПАГАНДА

29/01/2020 admin 0

З сьогоднішнього дня частина українців залишились без телебачення. Найбільші телеканали чотирьох медіагруп закодували свої телеканали на супутнику. Хто дивиться телебачення по супутнику: ❗️люди в сільській […]

Гренландія — найбільший острів у світі.

Уряд Гренландії у відповідь на повідомлення ЗМІ про інтерес США до покупки острова заявив, що він не продається.

«Звісно, Гренландія не продається. Оскільки новина носить неофіційний характер, уряд Гренландії утримається від подальших коментарів», — йдеться в заяві.

Влада Гренландії зазначила, що співпраця зі США зараз перебуває на хорошому рівні, а інформацію про можливу покупку острова розцінює як прояв ще більшої зацікавленості в інвестиціях.

Раніше газета The Wall Street Journal повідомила з посиланням на двох помічників президента США Дональда Трампа, що він неодноразово запитував їх і інших співробітників адміністрації про можливість купити Гренландію. Зазначається, що він навіть попросив юрисконсульта Білого дому провести правову експертизу проекту.

Трамп має відвідати Копенгаген у вересні, і однією з тем переговорів з датським прем’єр-міністром повинна стати Арктика.

Політики Данії з недовірою і критикою зустріли інформацію про ці ймовірні плани президента.

Гренландія — найбільший острів у світі, на ньому проживає 56 тисяч осіб. Данія відповідає за зовнішню політику регіону і питання безпеки. У 1951 році Данія дозволила США використовувати військову авіабазу Туле на півночі Гренландії. У 1917 році США купили у Данії колонію, яка тепер називається Американські Віргінські острови.