Путін і єврейська злочинність: від “Маріка” до Берл Лазара

ютос – тисни – підтримай!
Фото:

«Знайдіть в будь-якій точці світу держава, правитель якого – диктатор, сволота і вбивця – і можете не сумніватися, що це один Володимира Путіна».

«Путін дійсно любить Ізраїль. У перший раз, коли він приїхав, він був заступником мера того, що тоді було Ленінградом і зараз є Санкт-Петербургом. Він був настільки вражений тим, що побачив, що, повернувшись до Росії, він привернув всю свою сім’ю, в результаті чого вони вирушили в ознайомчий тур по Ізраїлю, проїхавши країну від Метула до Ейлата »(Берл Лазар, головний рабин Росії, з виступу на зустрічі з ізраїльськими журналістами в Єрусалимі, 19 березня 2018 г.).

1. Предки.

На фото нижче – Москва, листопад 2009 р Ювілей лідера люберецької ОПГ Марка Мільготіна на прізвисько «Марік». Марік з друзями зустрічає гостей у фойє готелю «Рітц» в центрі Москви.

В тему: Кандидат від солнцевської братви

Пафосне місце в 300 м від Кремля

Де авторитетний ювіляр з розмахом святкував своє 60-річчя.

На ювілей зібралися бандити з люберецької і дружній їй подільсько-ізмайлівського ОЗУ, а також Ассірії і дагестанська братва, і інші гідні люди. В тому числі:

Лучок (ватажок подільської ОПГ)

Павлик (ватажок ізмайлівського ОПГ)

Тайванчик (ветеран ізмайлівського ОПГ).

Купріян (Люберецька ОПГ), на задньому плані з квітами

Кошів Хамід Хасанович. Він же Коша, він же Цар. Просто шанована людина (з Бауманської ОПГ)

Гавриїл Юшваєв (Гарік Махачкала), кримінальний авторитет, мільярдер, віце-президент Всесвітнього конгресу гірських євреїв. За радянських часів сидів за розбій, в 90-е – член Бауманської ОЗУ. Разом з друзями захопив Лианозовский молочний комбінат, який вони потім штовхнули іноземцям ( «Пепсіко») за 4 млрд. Дол. Під ім’ям «Вімм-Білль-Данн». Купуючи «Агуша» вашим дітям і «Будиночок в селі», згадуйте про Гаріка з гірничо-єврейсько-бауманської братви.

Беджамо Молодший (Ассірії ОПГ). Це який в 2016 р вкрав 200 мільярдів рублів з Внешпромбанка і рвонув в Монако.

Беджамо, до речі, молодець. Поважаю. Син Аліка асирійського (один із засновників ассирійської ОПГ). Учасник розпилів на Олімпіаді в Сочі. У його банку тримали свої гроші Шойгу, чекісти «дрезденської групи» Токарев ( «Транснефть») і Бельямінов (глава митниці РФ в 2006-16 рр.).Беджамо всіх їх благополучно кинув.

Березень 2014 р Путін нагороджує Беджамо орденом Пошани.

Загалом, авторитет Марк Мільготін і його почесні гості зібралися в «Рітце» на Тверській на святковий сходняк.

По ходу вечора взяв слово рабин Берл Лазар . Він звернувся до присутніх бандитам з проникливою промовою, що ми з «Марком Захарович» (багаторазово судимий рецидивіст Марік) – «це справжні друзі», знайомі 20 років (Берл Лазар приїхав до Росії з США в 1989 г.). Що Марк Захарич – «яскрава свічка», яка світить всім нам в житті, подібно свічок Хануки, «душа у Марка Захровіча завжди горить» і т.д. і т.п. Відео виступу Б.Лазара є тут (з 16-ї хвилини).

Сходняк слухав промову ребе з розумінням

Пахан – свічка, наше все, ху * Чи тут незрозуміло.

Далі слово взяв рабин Олександр Борода, глава Федерації єврейських громад Росії (ФЕОР), відомий вчений-талмудистів.

Борода порівняв Маріка з «патріархом єврейського народу Іцхаком» (праотець Ісаак зі Старого завіту). Бороду несло: «Марк Захарович за останні 20 років пройшов величезний шлях, який мало хто пройшов, навіть з тут присутніх» … На мить Борода запнувся і додав: «Шлях в духовному плані».

Взагалі праотець Марік починав домушником в Мар’їній Гаю. Був дуже близький з прабатьком Япончиком і прабатьком Отаріком (хто знає, той розуміє), а особливо яскравою свічкою злетів, звичайно, в 1990-і рр. (На наркоті).

У жовтні 1999 Марік влаштував відому нарко-вечірку в готелі «Космос» разом із злодієм в законі сливи (Ассірії ОПГ) і іншими бандитами. Веселощі було перервано візитом ГУБОЗу. Марік був під кайфом, лежав у ванні номера «люкс» (готель належала йому ж). Знущався над ментами: «Дня три просидимо, не більше. Скоро з’ясуємо, який тут район, що за прокурор … ». Потім встав і почав вимагати журналістів: «Хочу зробити заяву для преси. Тільки що тут сталося кричуще порушення соціалістичної законності! ».

При Путіні праотець Марік жив ще краще, ніж при Єльцині. Разом з Купріянов вони розкрутили горілку «Парламент», продавши в результаті бренд за 200 млн. Дол. Полякам. У 2012 р Марік і Купріян продовжили свій духовний шлях: вкрали 13 елеваторів у групи «ОГО» шляхом підробки документів. Було кримінальну справу, Купріяна заарештували, Марік арешту уникнув, тому щораптово помер – рак печінки. Позначилася багаторічна прихильність до наркотиків.

Купріяна суд виправдав через пару років. Свідки впали в амнезію, а за місцем проживання Купріян характеризувався позитивно – «надавав велику допомогу адміністрації Балашихинского району в профілактиці злочинності». Ось така вона, Люберецька ОЗУ. У 2018 році вона стала, в общем-то, головною в Росії – її представник, злодій в законі Шішкан, був обраний власником всеросійського общака, після того як колишній власник Шакро Молодий присів на десятку за рекет.

2. «Дуже близький довірений чоловік Путіна».

Минуло 10 років з того чудесного вечора в готелі «Рітц». Люберецкая братва, як ви вже зрозуміли, відчуває себе прекрасно. Справа Маріка живе. Процвітає понині і тандем Берл Лазар – Борода.

Всі роки правління Путіна ці два рабина грають роль офіційних представників єврейської громади в Кремлі. Ситуація досить унікальна, тому що і Борода, і Лазар відносяться до течії хасидів, яке не уявляє більшості серед віруючих іудеїв ні в Росії, ні в світі.

В СРСР хасидизм був заборонений. При Єльцині офіційними лідерами єврейської громади в РФ були олігарх Гусинський і рабин Адольф Шаевич, обидва прихильники традиційного іудаїзму. І тільки з приходом Путіна в 1999 р на перший план вийшли Борода і Лазар. Ніколи раніше хасиди не посідали такого високого становища в Росії.

Причина банальна: олігарх Гусинський був проти призначення Путіна наступником в 1999 г. (у нього були інші види на цей рахунок). Коли Єльцин надумав передати владу Путіну, Гусинський і телеканал НТВ, який йому належав в той час, виступали активно проти. Для Путіна життєво важливо було знищити НТВ (перше, що він зробив, прийшовши до влади) і прибрати Гусинського з політичної арени. У тому числі прибрати з перших ролей РЕК (Російський єврейський конгрес), де Гусинський був президентом.

І тут підвернулася хасиди. Путін домовився з Львом Леваєвим (олігарх, багатющий хасид в світі). 8 грудня 1999 був створений ФЕОР (пропутінська Федерація єврейських громад), який швидко посунув РЕК Гусинського за підтримки влади. Першим президентом ФЕОР став Леваєв (пізніше його змінив Борода), а главраввіном у них – Берл Лазар. Незабаром Путін в прискореному порядку дав Берл Лазара російське громадянство і ввів до складу Президентської ради. Людей Гусинського звідти вивели. Революція відбулася.

Володимир Гусинський. Картковий шулер в радянські часи. Як завсідник підпільних катрана був завербований 5-м управлінням КДБ ( «Боротьба з ідеологічними версіями»). У 1990-ті за допомогою людей з цього ж управління (генерал Ф.Бобков) створив бізнес-імперію «Група« Міст ».Став олігархом. В кінці 1990-х був у контрах з кланом Єльцина (т.зв. «Сім’єю») і з Путіним як ставлеником цієї ж «Сім’ї».

Лев Леваєв (праворуч). Уродженець Узбекистану, великий торговець алмазами на світовому ринку (в т.ч. нелегальними). Людина з великими політичними зв’язками в різних куточках світу. Така «діамантова рука» громади хасидів, яка відкриває багато дверей. У 1999-2000 рр. Леваєв вдало допоміг Путіну перемогти Гусинського в боротьбі кланів. Тепер можна і по винця з Берл Лазаром!

При цьому Берл Лазар, чия кар’єра круто пішла вгору завдяки Леваєву, досить швидко переріс статус чисто релігійного діяча. Він став учасником сумнівних угод Леваева на світових ринках алмазів (про це трохи пізніше), а у Путіна – чимось типу агента з особливих доручень.

В тему: Кінець Леві Леваева, «алмазного короля»

У квітні 2019 року в Америці вийшла доповідь прокурора Мюллера про втручання Росії у вибори в США в 2016 р Розгорнутий документ про те, як Путін допоміг обрання Трампа в 2016 р Як ламали пошту і сервера супротивників Трампа за допомогою пекельних вірусів «X- агент »і« X-тунель »з надр ГРУ (дають повний контроль над комп’ютером жертви). Як працювала армія тролів в соцмережах.

А ще великий шматок доповіді присвячений тому, як Путін весь 2016 р намагався налагодити негласний канал зв’язку з командою Трампа з метою домовитися. Мовляв, ми тут для тебе землю риємо в Інтернеті, але ти теж щось зроби (санкції зніми, гад!).

Так ось в цій доповіді Мюллера (стор.90 посилання №475) є цікавий фрагмент: як Путін в відчайдушних спробах налагодити канал зв’язку відправив до Трампу … Берл Лазара. Помічнику Трампа Джейсону Грінблат (нині – спецпредставник США по Близькому Сходу) передали через родичів, що ребе – «дуже близький довірений чоловік Путіна» (a very close confidante of Putin) і бажає переговорити. Його прийняли в штабі Трампа. Але агент Берл Лазар (перепрошую, не знаю, в якому він званні) місію провалив.

Пригоди Берл Лазара в штабі Трампа, фрагмент доповіді Мюллера:

В принципі, інформація не нова. Вперше про дивну візит Берл Лазара в штаб Трампа написала «Нью-Йорк Таймс» ще 3 березня 2017 р Журналісти тоді звернулися за роз’ясненнями до головного рабина Росії – що він робив в штабі Трампа влітку 2016 року в розпал передвиборної кампанії? – Берл Лазар відповів, що вони обговорювали «антисемітизм в Росії, російське суспільство і російськомовних євреїв в Ізраїлі».

Версія не надто правдоподібна. З чого це раптом Берл Лазар метнувся в Нью-Йорк в штаб одного з кандидатів на пост президента США обговорити з Грінблат (з яким він не був знайомий раніше) всі ці теми? Після смерті Махатми Ганді і поговорити-то ні з ким?

Судячи з доповіді Мюллера, справжня мета вояжу була інша: пред’явити людям Трампа «особливо близької людини Путіна» (ось вам канал для зв’язку), а заодно закликати Трампа в Москву з візитом ще до виборів (поки він приватна особа). Тобто ребе приїхав допомогти ГРУ в операції «Трамп-наш».

3. Криваві алмази.

На початку листопада 2018 року провідні ділові ЗМІ світу облетіла новина: у Ізраїлі у справі про контрабанду алмазів арештована злочинна група з 5 осіб – брат і син олігарха Лева Леваева і з ними ще три подільника. А головним підозрюваним у справі (лідером групи) поліція вважає самого Леваева, який знаходиться в Росії, звідки будуть вимагати його екстрадиції.

Ізраїль, 5 листопада 2018 р Моше Леваєв, брат Льва Леваева, в залі суду під час розгляду питання про запобіжний захід:

Розслідування почалося ще в 2017 р, коли в аеропорту Тель-Авіва був затриманий прибув з Росії менеджер однієї з фірм Леваева з партією необроблених алмазів в багажі, яку він намагався пронести через «Зелений коридор». Як виявилося, такі рейси з алмазами з Росії в Ізраїль люди Леваева здійснювали регулярно.

Іноді для цієї мети використовували навіть учнів релігійних шкіл (иешив), які викликали менше підозр в аеропортах. Росія при цьому була країною-транзитером – камені спочатку привозили в Москву із третіх країн, потім переправляли до Ізраїлю, щоб заплутати сліди походження.

Всього фігурантам справи було пред’явлено звинувачення в контрабанді алмазів на 80 млн. Дол. І відмиванні грошей. Країна походження каменів наслідком поки не озвучена (хто і звідки їх привіз до Росії для подальшого переправлення до Ізраїлю). А тут розслідування може призвести до інших, більш тяжким звинуваченням.

Справа в тому, що в Ізраїлі податки з алмазного бізнесу беруться не з прибутку, а з обороту (з карата), так що чисто економічно возити каміння повз митниці сенсу немає – на податки це ніяк не впливає, тільки зайві ризики брати на себе.

Є тільки одне пояснення, чому люди Леваева возили каміння в валізах, не бажаючи їх декларувати – це нелегальні або «криваві» алмази. Зазвичай такі камені – з Африки, вони видобуваються на напівкустарних копальнях, що належать місцевим диктаторам, всяким тіньовим ділкам при них або просто польовим командирам в зонах бойових дій. Робочих (часто неповнолітніх) тримають на положенні рабів. Здобуті алмази офіційно не враховуються і вивозяться контрабандою.

Алмазні копальні в Конго. Типова картина.

При цьому при маленьких габаритах алмази стоять мільйони, їх легко перевозити, вони популярні у мафії, терористів як спосіб розрахунків, форма зберігання общака. Це набагато крутіше 500-єврових купюр, які зараз виводяться з обігу в ЄС, тому що знадобилися, в основному, у мафіозі, а не звичайних людей.

Розслідування в Ізраїлі щодо контрабанди алмазів людьми Леваева ще триває. Однак те, що сталося – не дивує. Те, що Леваєв торгує нелегальними алмазами, в світових ЗМІ писали вже років 20, але не спійманий – не злодій, розмови залишалися розмовами. І ось тепер, схоже, злодій спійманий за руку, причому у себе на історичній батьківщині.

Леваєв з президентами Росії і США. З Трампом він познайомився задовго до президентства, в середині 2000-х, коли вкладав алмазні гроші в американську нерухомість. А з Путіним – в 1992 р в Петербурзі, коли відкривав там єврейську релігійну школу. Незамінна людина, що вміє опинитися в потрібний час в потрібному місці. Треба було Трампу врятуватися від банкрутства, і він готовий був прийняти сумнівні гроші в свої проекти – ось вам гроші. Треба було Путіну прибрати Гуся – ось він старий знайомий по Пітеру, у нього ФЕОР і свій рабин напоготові. Гнучкість підходів в залежності від потреб клієнта!

4. Ельдорадо в Анголі.

Лев Леваєв – особистість дуже примітна. Син завмага з Ташкента, який був великим діячем радянського чорного ринку. У 1972 році папа-завмаг накупив діамантів на всі заощадження і виїхав з родиною до Ізраїлю, провіз камені через кордон. Леваєву тоді було 15 років. У 20 років він вдало одружився в Ізраїлі – сім’я його дружини (Єлізарова) були торговці алмазами і взяли юнака в бізнес.

З кінця 1980-х рр. Леваєв почав працювати в Африці зі скупки кривавих алмазів. Штаб у них був в Йоганнесбурзі (ПАР), звідти їздили гінці по всьому континенту. Часто алмази купувалися не за гроші, а за бартером – в обмін на зброю. Так у Леваева з’явилися нові друзі – торговці зброєю з радянських, а потім російських спецслужб. Найбільш близьким з них виявився ось ця людина:

Це Аркадій Гайдамак , міжнародний аферист, торговець зброєю. Його біографія багато в чому повторює історію іншого схожого діяча – Шабтей Калмановича. Шабтай виїхав з СРСР до Ізраїлю 1971 р будучи агентом ГРУ. В Ізраїлі він досяг вражаючих успіхів на ниві шпигунства, а також по частині впровадження в міжнародну оргзлочинність. Йому вдалося влаштуватися в секретаріат прем’єр-міністра Голди Меїр, після чого його передали з ГРУ в політичну розвідку – ПГУ КДБ (нині СЗР).

У 1980-і рр. Шабтай кинувся в Африку, де торгував кривавими алмазами і іншою сировиною, корумпуючи місцевих царьків. На піку він керував невеликої африканської країною Сьєрра-Леоне, де посадив президентом свого ставленика. Налагодив він і зв’язки з Америкою. В алмазному бізнесі у нього в частці була братва з Брайтон-Біч і італійці (Коза-Ностра).

Однак в 1987 р перебіжчик з КДБ здав його, і Шабтей заарештували в Ізраїлі за шпигунство.Вийшовши достроково в 1993 р, він повернувся в Росію, де вступив в солнцевські ОЗУ і був там видними авторитетом. Пал смертю хоробрих в 2009 р в мафіозних розборках.

Так ось Аркадій Гайдамак це такий Шабтай №2, тільки в зменшеному варіанті. Теж виїхав з СРСР по єврейській лінії як агент ГРУ в 1972 р Відслужив в ізраїльській армії. Переїхав до Франції, де багато років зображував з себе бізнесмена середньої руки – тримав перекладацьке бюро, організовував гастролі радянських артистів в Парижі.

Але прийшов час, і Батьківщина покликала Аркадія на великі справи. У 1991 р СРСР розпався, вся допомога просоветским режимам в Африці була згорнута, а тим часом в Анголі йшла громадянська війна. Колишній прорадянський диктатор Жозе душ Сантуш відчайдушно бився з повстанцями з конкуруючих угруповань. Причому бойові дії велися по суті в одному з найбільших алмазоносних районів планети (Ангола – в першій п’ятірці по видобутку алмазів у світі). Ця війна стала просто золотим дном для торговців зброєю і нелегальними алмазами.

Аркадій Гайдамак разом зі своїм куратором з ГРУ Олексієм Чепой (нині видний діяч в Держдумі РФ) і за сприяння авторитету Тайванчика з ізмайлівського ОЗУ налагодили в 1990-і рр. поставки зброї до Анголи зі Східної Європи і колишнього СРСР.

Режим розплачувався, ніж міг: нафтою, камінчиками, радянськими боргами. Ангола залишилася винна СРСР величезні суми (5 млрд. Дол.). Їх переписали на Гайдамака, потім Жозе душ Сантуш заплатив за ним якусь частину грошей з бюджету Анголи. Після чого ці кошти успішно попив (до Росії майже нічого не дійшло). Елегантна афера, в якій брали участь не тільки Гайдамак, президент Анголи, а й, за чутками, чиновники Мінфіну РФ, які займалися держборг в той час (хтось Вавилов і Касьянов).

Природно, не залишився в стороні від цього свята життя і Леваєв. Саме на ангольської темі вони і зійшлися з Гайдамаком. А коли в кінці 1990-х війна закінчилася, їх чекав приз: Жозе душ Сантуш надав їм найширші можливості викачувати надра Анголи. Чим вони активно зайнялися, поки не пересварилися. Через гроші, природно.

5. Зберігач конвертів.

8 вересня 2014 р Африка. Алмазні копальні Люмінас на півночі Анголи. Належать Леваєву. Відео з мобільного телефону, яке обійшло світові ЗМІ: охоронець, здоровенний негр з мачете, гамселить роботягу-копачі. Б’є зворотного (тупий) стороною мачете по ступнях і пальцях ніг. Той дико кричить, вивертається на землі, намагається втекти, охоронець наздоганяє його і продовжує бити.

Відео опублікував в 2014 н. відомий ангольський журналіст і правозахисник Рафаель Маркес. Він не розкрив джерело відео, але дав пояснення до нього. Алмазоносная територія Люмінас була віддана в концесію фірмі Леваева ангольським урядом (диктатором Жозе душ Сантушем).Територія охороняється ПОП з місцевих головорізів, яких тренують колишні співробітники Моссад.

Вони контролюють робітників і відганяють від концесії сторонніх копачів. Хто погано розуміє – виховують за допомогою мачете. Іноді – до смерті. Життя людське в цих місцях коштує недорого.

Леваєв має в Анголі власні родовища і крім того виступає посередником у продажу ангольських алмазів з державних сховищ. Приблизно так само він працює і в Росії: у нього пара власних заводів з огранювання, рудники на Уралі плюс інтимні стосунки з Гохраном і «Алроса» з продажу їх алмазів на світовому ринку. Ну а чим Росія гірше Анголи?

В Анголі крім родовища Люмінас у Леваева є компанія «Аскорп» – великий дилер по скупці і експорту місцевих алмазів. «Аскорп» була створена у 2000 році як спільне підприємство: 51% у анголського уряду, 49% у Леваева. Як це прийнято в Африці, частка держави в сировинному експортері «Аскорп» була не більше ніж годівницею для місцевих царьків, в даному випадку – Жозе душ Сантуша і його сім’ї.

Душ Сантуш – типовий африканський правитель, був при владі 38 років, з 1979 по 2017 р У 2017 року в 75-річному віці він передав владу наступникові, але його родина зберегла свої капітали.Дочка диктатора від першого шлюбу Ізабель душ Сантуш – найбагатша жінка Африки зі станом 3,5 млрд. Дол. Ці мільярди – багаторічні відкати від Леваева і інших подібних ділків, які роблять бізнес в Анголі.

Дочка-мільярдерка, до речі, наполовину російська – її тато вчився в СРСР в 1960-і рр., І заодно з дипломом привіз додому і дружину – Таню Куканова з Пензи. Таня з донькою – номінали в численних офшорах колишнього правителя Анголи, куди він збирав нажите непосильною працею.

Таня Куканова з Пензи (нині живе в Лондоні) і її дочка – найбагатша жінка Африки.

Леваєв і сімейство Сантуш-Куканова складаються в чудових стосунках багато років. Разом грабують багату сировиною, але абсолютно убогу країну. А ось з «Аскорпом» у Леваева були проблеми.

У 2012 р на нього подали в суд в Лондоні. І зробив це вже згадуваний вище Аркадій Гайдамак. Він заявив , що 49% Леваева в «Аскорп» – це фікція. Насправді половина від цих 49% – його. Частка належить йому на основі секретного трастового договору, який вони з Лєваєвим підписали в 2001 р Підписали, запечатали в конверт і передали на зберігання головному рабину Росії. І цим рабином був Берл Лазар.

Як стверджував Гайдамак, саме він зіграв вирішальну роль у перемозі Жозе душ Сантуша в громадянській війні і саме йому було запропоновано привілеї в експорті місцевих алмазів. Він привернув Леваева, як фахівця в цій галузі. Привів до близького кола президента Анголи, вивів в люди, але сам вирішив не світитися в проекті «Аскорп». У Гайдамака в цей час були проблеми з французькою поліцією, тому акції він записав на Леваева. Типу все на довірі.

Однак Леваєв свого благодійника кинув. За оцінкою Гайдамака, за 12 років (2000-12 рр.) Леваєв вивіз з Анголи алмазів на 6 млрд. Дол., Але з ним не поділився. Більше того, Гайдамака кинув не тільки Леваєв, але і ребе Берл Лазар. Коли Гайдамак звернувся до нього, щоб той видав конверт з договором – ребе сказав, що втратив його. Суд викликав Берл Лазара в Лондон для надання свідчень, але той відмовився приїхати.

А без конверта, який він «втратив», суд Гайдамак програв . У розпачі Гайдамак накатав скаргу на Берл Лазара в рабинатського суд, але він не з’явився і туди. Загалом, Леваєв з Берл Лазаром розвели пропаленого афериста Гайдамака як лоха.

6. Епілог.

Подібне тягнеться до подібного. Кожен начальник вибирає собі підлеглих не розумніше себе. І чи не чесніше себе. Тому Путіна оточує всяке непотріб. Таке ж, як і він сам.

В тему: Чекістський Гондурас: читаючи доповідь прокурора Мюллера

І це не залежить від національності та віросповідання. Якщо це росіяни в Кремлі – так обов’язково Золотов, Патрушев, Пригожин, Шувалов, Володін. Злодії, кримінальники, вбивці. Якщо чеченці – Кадиров, він же «Паччах» (падишах, офіційне звернення до Кадирова в Чечні). Якщо узбеки, то Усманов. Якщо євреї в оточенні Путіна – знову непотріб. Злодії Ротенберг, шахрай Абрамович, який був скарбником ще у Єльцина, хасиди-аферисти Леваєв і Берл Лазар.

Подивіться на міжнародній арені – хто друзі Путіна? Диктатор Асад, який представляє 10% населення країни (секта алавітів), а інших труїть газом і килимовими бомбардуваннями. Злодій Янукович, який втік до Ростова. Кокаїновий дилер Мадуро, який довів до ручки багатющу країну.Омар-аль-Башир, нині повалений диктатор Судану, офіційно звинувачений у геноциді Міжнародним кримінальним судом.

«Знайдіть в будь-якій точці світу держава, правитель якого – диктатор, сволота і вбивця – і можете не сумніватися, що це один Володимира Путіна», – фраза сказана одним бразильським політологом з приводу ситуації в Венесуелі, але вона відображає суть зовнішньої політики Путіна.

«Кожен народ має той уряд, який він заслуговує», – говорив французький філософ Жозеф де Местр, він же посол королівства Сардинія в Росії на початку 19 століття. Граф де Местр був затятим католицьким фундаменталістом, у всьому він бачив волю Божу. Це знаменитий вислів його означає насправді: якщо народ аморальний – йому в покарання пошлють якого-небудь виродка на трон.

Але більшість населення Росії – все-таки не католицькі фундаменталісти. Ну, сів урод на трон, мафія поставила в 1999 р І скільки можна на нього дивитися?

Джерело: Путінізм

Натисни – підтримай Сурму!