Про Зеленського | Сергій Логінов

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02-03.08.2021

04/08/2021 admin 0

  Ісламська Республіка Афганістан  Бойовики руху «Талібан» майже повністю захопили провінцію Герат та її столицю. Наразі з 17 районів міста під контролем урядових сил залишився […]

Професія комік означає глибоке опрацювання людиною принципу Хирона – астероїда, який багато астрологи не враховують, а, наприклад, наикрутейший астроезотерік Авессалом Підводний на питання “дивиться він свої планети сам для себе” відповів, що дивиться зрідка і саме тільки Хірон.

Іншими словами, комік з проробленим Хироном в ролі президента України буде обов’язково використовувати навички роботи з Хироном.

Тепер про значення.

Хірон – це вертикальний провідник енергії між тонким і щільним планом, принцип Хирона в тому і полягає, щоб божественну волю проводити в матерію і назад.

Це вертикальний ліфт божественної волі Тонкого плану.

Послугами Хирона користуються міми, пародисти, гумористи, шпигуни, подвійні агенти, маги, лікарі, чарівники. Дія Хирона тонко, ні разу не логічно і нічим звичним Чи не обумовлено.

Президент України, активно користується пропрацював Хироном, обов’язково здивує публіку чудесами, які створить на рівному місці.

Навіть розрулюючи труднощі Хироном виникне несподіваний непередбачуваний результат.

Хірон – біцепс і трицепс езотерика, умілий хіроніанец за визначенням чарівник. Українці отримали в президенти професійного чарівника.

Його дії будуть дивними, подвійними, але він зуміє виплутати країну з цілого ряду тупиків, з яких не виведе лідер, який спирається на звичні прокачані, але зовсім інші принципи (Архетип Воїна сила-арс, архетип Батька творення-Сонце і т.д.)

Коли я порівнював гороскопи Порошенко і Путіна, то акцентував увагу на суміш енергія Ваги + Лев у Путіна і Терези + Скорпіон у Порошенко, уклавши, що Путін буде намагатися дипломатично продавити, а Порошенко дипломатично перехитрити.

Тепер ми навіть не дивимося гороскоп, суджу за попередньою професією.

Зеленський створить Путіну цілий ряд труднощів, з якими Путіну буде незрозуміло, як справлятися, а виклики, створені Путіним Зеленському останній буде проходити дивно і дивно, використовуючи путінські виклики на свою користь, ізворачіваясь цифрою 2.

Політологу, що аналізує дії Зеленського, необхідно завжди шукати цю двійку, тобто елемент двозначності в діях і реакціях Зеленського. І в цьому сенсі він повна протилежність Путіну, зрозумілому як облуплений ніготь гультяїв.

Зеленський ні разу не буде зрозумілим, будучи хіроніанцем він за визначенням живе іншою стороною.

Я запропоную Зеленському нік “майстер роботи з парадоксами”, а ви подивіться в майбутньому, наскільки він виправдає цю назву. Несповідимі шляхи, дивні ходи і парадоксальні рухи тіла – ось що повинно супроводжувати президента Зеленському.

PS 95-го кварталу я не дивився, гороскоп Зеленського не дивився, чим він хороший чи поганий не знаю.

Сергій Логінов

PSS

Хірон – астероїд сімейства Кентаврів (2060 Chiron, 95P / Chiron), відкритий в 1977 році американським астрономом Чарльзом Ковалем. Являє собою темне (альбедо 0,11) космічне тіло розміром 166 км, яке обертається навколо Сонця по сильно витягнутій (ексцентриситет 0,380) еліптичній орбіті між орбітами Сатурна і Урана (велика піввісь 13,710 а.о.) з періодом близько 50 років.

В астрології Хірон (⚷) символізує принцип рівноваги і здатність до прийняття альтернативних рішень.

MIXADV

цікаве