Враховуючи погрози РПЦ, сміливий крок: Вселенський патріарх особисто приїде до Києва, щоб вручити Томос

ютос – тисни – підтримай!
Вселенський патріарх особисто приїде до Києва щоб вручити Томос.

Вселенський патріарх Варфоломій приїде до Києва, щоб особисто вручити Томос про автокефалію лідеру об’єднаної української церкви.

Про це в ефірі «Прямого» сказала представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко, передає «Лівий берег».

«Головне — провести об’єднавчий собор, який зможе вибрати того предстоятеля, якому Вселенський патріарх особисто, — він збирається приїхати в Україну, — вручити Томос», — заявила вона, коментуючи питання про передачу Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату.

«Цей акт духовної незалежності варто того, щоб одну з церков державної власності передати в користування. Чи не подарувати, а просто користуватися», — сказала Луценко.

Останній раз патріарх Варфоломій був в Україні ще в 2008 році.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату зняв анафему з предстоятелів УПЦ КП Філарета і УАПЦ Макарія, а також прийняв рішення припинити дію указу 1686 року про дозвіл на висвячення київського митрополита Московським патріархом, яке в Росії вважають передачею канонічної території України.

Рішення Синоду відкривають дорогу для надання Томосу про автокефалію після об’єднавчого собору УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП.

http://www.vatra.net.ua/vrahovuyuchi-pogrozi-rpts-smilivij-krok-vselenskij-patriarh-osobisto-priyide-do-kiyeva-shhob-vruchiti-tomos/?fbclid=IwAR1II8NRAqWiwXYVCaxs49mpaERCqFPd5vYCQ0vQzBaUW2AfTPwxtFbGKMU

Натисни – підтримай Сурму!