Медведчук підтвердив, що кандидатура тимошенко – вибір кремля

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Кум президента РФ Путіна і лідер промосковського громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук дав інтерв’ю  британському виданню The Independent, у якому висловив підтримку лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко на майбутніх виборах президента України.

Медведчук назвав Тимошенко найбільш “підготовленим” і найбільш “сфокусованим” кандидатом. Він сказав, що Тимошенко буде “битися кожним фібром” за перемогу.

У той же час Медведчук спростував будь-які політичні зв’язки з Тимошенко.

“У цьому немає необхідності. І у нас різні політичні позиції”, – додав він.

Читати також:  В Україні глобальне потепління прогресує швидще, ніж загалом на Землі – синоптик

Зазначимо, що Юлія Тимошенко насправді має давні політичні зв’язки із Віктором Медведчуком – ще з часів Помаранчевої революції. Про них у нещодавніх інтерв’ю згадував колишній президент України Віктор Ющенко.

За його словами, саме лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко пропонувала призначити віце-прем’єром у її уряд 2005 року Віктора Медведчука, повідомляє “Українська правда”.

“Вона принесла фотографії Балозі і сформулювала йому це перше питання. А потiм прийшла до мене і запропонувала, що було б краще, якби Медведчук став віце-прем’єром. Для мене це був шок”, – зазначив він.

Читати також:  Аналогове ТБ почнуть відключати із Києва

За словами Ющенка, таку пропозицію Тимошенко озвучувала йому, однак екс-президент категорично відмовився від цієї ідеї.

“Коли вже я категорично сказав, що цьому не бути, виникла друга пропозиція — послом у Росії”, – зазначив Ющенко, додавши, що Медведчука так само не призначили послом.