Угорська влада націоналізувала монастир українських отців-василіан
Угорська влада націоналізувала монастир українських отців-василіан у Маріаповчі і передала його Угорській греко-католицькій єпархії. Як повідомляють отці-василіани, в останні дні 2024 року вони отримали від державних органів […]
