267 000 грн. з рахунків Національного музею історії України

На сьогодні, згідно рішень Шевченківського районного суду, з рахунків Національного музею історії України перераховані всі компенсації за незаконні звільнення, які з 2015 по 2016р.р. проводила директор Сосновська.

А за цей період, згідно недолугим і злочинним наказам керівниці були звільненні Олександр Макаренко і двічі Володимир Каштанов.

Загальна сума, яка була виплачена за рахунок держави становить 267 000 грн.

Як вам, шановні, темпи та розміри витрат державних коштів. І особливо цинічно звучать на тлі шалених розтрат розповіді ген.директора, що в неї немає грошей на створення нових виставок, закупівлю техніки та канцтоварів і т.п.
Суди продовжуються і відповідно до останніх подій будуть тільки збільшуватися.
24 листопада 2017 р. після чотирьох доган була звільнена завідувач господарського відділу РябцунГ.І., яка по суті була довгий час подругою та правою рукою «господині».

Виникає питання, а хто наступний?! Як у відомому кінофільмі «Кто на новенького?»

Галина Рябцун регулярно отримувала премії, надбавки, навіть «за багаторічну та плідну працю» нагороджена за поданням Сосновської грамотою. Та раптом, після трагічної і всім відомої ситуації, коли впала стара груша на відвідувача і він був тяжко травмований, керівницею була призначена «цапом відбувайлом». За місяць (з 1 по 24 листопада) з відмінниці та передовиці виробництва Галина Іллівна перетворилася на злісного хулігана, що систематично порушує трудову та виробничу дисципліну і отримала, вдумайтеся, ЧОТИРИ ДОГАНИ та звільнення за статтею 40. До речі, за цією статтею вона звільнює усіх своїх ворогів. Як кажуть, «…і щоб свої боялися…»

Вітаємо п. Сосновську з черговим знищенням свого вірного соратника. За останній місяць це друга людина із близького оточення, яка перетворилась на ворога. Мова йде про заступника директора з питань розвитку музею Наталю Іванченко. Тільки їй більше «пощастило», бо в наслідок шаленого тиску в ексклюзивному виконанні «самою пані директором» встигла бігом звільнитися, коли самодур-керівник був у відпустці.

Всім підлабузникам, «швондерам» та так званим «відданим помічникам» вже пора замислитися –хтось з вас і коли буде призначений наступним «цапом відбувайлом». А те що це питання часу вже ніхто не сумнівається.

Питання в тому на що ви всі сподіваєтесь?!!!

Патріоти НМІУ

MIXADV

цікаве