Героїв АТО – до влади!

Ярош запропонував Зеленському призначити його головою української делегації в ТКГ

01/10/2020 admin 0

Колишній лідер “Правого сектора”, а нині командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош запропонував президенту Володимиру Зеленському свою кандидатуру на посаду голови української делегації в […]

ЗВЕРНЕННЯ
до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
від Громадських Організацій Учасників бойових дій
антитерористичної операції
Президенте України!
Ми, учасники бойових дій АТО схвильовані ситуацією, що склалася в нашій країні. А саме нас турбує: наростання незадоволення населення, викликане пониженням його рівня життя; повільний рівень проведення реформ, а часто і їх саботаж; відтермінування введення безвізового режиму для громадян України зі сторони Європейського Союзу. І основним у всьому цьому є корупція, яку нам так і не вдалося подолати!

Все це, в поєднанні з е-декларуванням, створює революційну ситуацію в країні!
Воїни АТО готові долучитися до виправлення стану справ в нашій Державі. Ми готові підставити своє плече Вам, пане Президенте, в боротьбі з корупціонерами, які засіли у владних кабінетах.
А для цього необхідно, щоб Ви- Петре Олексійовичу або Кабінет Міністрів України, виступили з законодавчою ініціативою, про введення квотного принципу при розподілі посад у всіх державних органах виконавчої влади та державних установах, з обов’язковим включенням до їх вищого керівного складу та керівників середньої ланки, учасників бойових дій з достатнім кваліфікаційним рівнем і, як виняток, без наявності стажу роботи на державній службі.

Ми переконані, що тільки ті, хто протистояв ворогу на передовій і зблизька дивився смерті у вічі, здатні здолати внутрішнього ворога нашої державності- корупцію! Ми наголошуємо, що це повинно стосуватися тільки справжніх учасників бойових дій, тих хто, як мінімум, 50 днів був на передовій або був поранений в зоні бойових дій. Але це, ні в якій мірі, не може стосуватися тих осіб, що займалися військовим туризмом виконуючи свої посадові обов’язки, але також мають посвідчення УБД.
Доводимо до Вашого відома, що серед учасників бойових дій, особливо добровольців, були не тільки люди робочих професій. Серед нас були депутати всіх рівнів, починаючи з сільських рад і аж до Верховної Ради України, Міністри та їх заступники, голови районних та обласних адміністрацій, голови сільських, селищних та міських рад, директори підприємств і організацій, бізнесмени, науковці та держслужбовці, тобто люди з достатнім життєвим досвідом та освітнім рівнем.
То ж ми впевнені, що разом нам вдасться побороти корупцію та побудувати квітучу державу Україна!

Оприлюднено в ФБ

Николай Греков

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply