“Ми зачепили інтереси дуже впливових людей”: Ситник про втручання в роботу НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник вважає, що в роботу бюро втручаються, бо вони зачепили інтереси впливових людей

Про це повідомляє “Цензор.НЕТ“.

“Нас атакують, бо ми зачепили інтереси дуже впливових людей. Втручання в діяльність НАБУ – це зухвалі, іноді кримінально карані дії, спрямовані на те, щоб зупинити ті процеси, які відбуваються не тільки в НАБУ, але і в САП. Тому, якщо ми говоримо про спроби когось у чомусь обмежити, ці спроби зараз спрямовані не тільки на НАБУ, а взагалі на антикорупційну систему. Тому що на сьогодні у нас є НАБУ, яке працює під процесуальним наглядом САП, є САП, яка довела , що працює з НАБУ в одній команді. Ті справи, які набули особливого ​​розголосу, є якраз спільною роботою прокурорів і детективів. Найголовніше – у нас з’явився Антикорупційний суд, який почав приймати рішення, які до цього суди не виносили в Україні” , – сказав Ситник.

Він додав, що за рішенням ВАКС стягнуто в дохід держави понад 65 млн грн застави з підозрюваних у справах НАБУ через їх неналежного процесуального поведінки.

“Тому наші опоненти спрямовують свої зусилля не тільки на те, щоб зупинити НАБУ, а взагалі вивести себе з-під всієї антикорупційної інфраструктури. Ось приклад зі справою Татарова: ВАКС має обрати запобіжний захід підозрюваному, на 10 ранку призначают засідання, а вночі, напередодні генпрокурор змінює орган досудового розслідування. Про що це говорить? Про те, що немає можливості домовитися ні з НАБУ, ні з САП, ні з ВАКС. І така непоступливість є досягненням для нашої країни “, – зазначив Ситник.

MIXADV

цікаве