ЗМІ: УАФ почала тиснути на ФК Львів, вимагаючи зробити пом’якшувальну заяву за мовним скандалом

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]


УАФ хоче зам’яти гучний скандал?

ЗМІ: УАФ почала тиснути на ФК Львів, вимагаючи зробити пом'якшувальну заяву за мовним скандалом

УАФ тисне на ФК “Львів” через мовний скандал, який спалахнув між головним тренером львівської команди Віталієм Шумским і арбітрами матчу 15-го туру УПЛ проти “Колоса” (0:2), повідомляє “Спортивка”.

Видання стверджує, що від “Львова” вимагають зробити заяву, яка б пом’якшила ситуацію, що склалася.

“У зв’язку з подіями щодо так званого мовного скандалу навколо тренера Шумського “Львів” почали жорстко пресувати з Києва. Скажімо так, з кіл, максимально наближених до УАФ.

Вимагають відповідну заяву для пом’якшення ситуації, яка вийшла за рамки футбольної”, – пише Твіттер “Спортивки”.

Нагадаємо, що по ходу матчу арбітр матчу Віктор Копієвський виніс попередження головному тренеру “Львова” Віталію Шумському після отримання повідомлення по радіозв’язку від четвертого арбітра Миколи Кривоносова. Після матчу Віталій Шумський публічно заявив, що причиною інциденту було його звернення до четвертого арбітра з вимогою спілкуватися українською мовою.

Вже після матчу уповноважений із захисту державної мови звернувся до Павелко з проханням дати пояснення щодо інциденту, а суддя Кривоносов нібито планує подати в суд за наклеп.

MIXADV

цікаве