Мін’юст у суді анулюватиме реєстрацію шахрайської “партії” “Довіра”

Доба на Донбасі: бойовики чотири рази порушили “тишу” за добу, поранили військового

04/03/2021 admin 0

На Донбасі за минулу добу збройні формування Російської Федерації чотири рази порушували режим припинення вогню. В результаті обстрілу один український військовий був поранений. Про це повідомили в […]


Міністерство юстиції України звернулося до Окружного адмінсуду  анулювати реєстрацію політичної партії “Довіра”.

Про це повідомляє сайт ОАСК.

Зазначається, що ОАСК відкрив провадження у справі.

По інформації Мін’юсту, “Довіра” протягом шести місяців не виконала вимоги статті 11 ЗУ “Про політичні партії в Україні” – зокрема, не утворила необхідну кількість своїх обласних організацій, як це передбачено законом.

Повідомляється, що суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження – без повідомлення сторін.

Відомо, що володарем “кишенькового” антиукраїнського поліпроекту під назвою “Довіра” є нардеп Олег Кулініч, голова одноіменної парламентської групи. Ексрегіонал О. Кулініч відомий як один з тих, хто голосував за славнозвісні диктаторські “закони 16 січна”, через які почалися вбивства протестуючих на Майдані.

Фактично “Довіра” має одну організацію – у Полтавській області. Яка була “створена” за допомогою голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, за розпорядженням якого керівники департаментів охорони здоровя і освіти ОДА дали наказ підлеглим медпрацівникам і педагогам держустанов і державних закладів вступати в цю “партію” і голосувати за неї на місцевих виборах під загрозою звільнення. Це шахрайство допомогло Кулінічу провести у Полтавську обласну раду власну фракцію і пролобіювати обрання на посду її голови скомпрометованого корупцією і шахрайством Олександра Біленького, фігуранта цілої низки корупційних скандалів.

Фракція “Слуги народу” змушена вищим партійним керівництвом голосувати за всі “ініціативи” лідерів “Довіри”, мета яких – особисте збагачення за рахунок активів регіону. Натомість група “Довіра” у Верховній раді ситуативно підтримує парламентську фракцію “Слуги народу”, коли у Банкової не вистачає голосів для прийняття тих чи інших рішень. Така ситуація вже призвела до розколу “Слуги народу” на Полтавщині.

Детально про Олександра Біленького читайте у публікаціях:

На фото видання “Полтавщина”: О. Біленький та О. Кулініч роками плідно працювали на “регіоналів” і грабували земляків

«Аргумент»

MIXADV

цікаве