Зеленський заявив, що в країні є люди, які шкодять переговорам влади з МВФ

Доба на Донбасі: бойовики чотири рази порушили “тишу” за добу, поранили військового

04/03/2021 admin 0

На Донбасі за минулу добу збройні формування Російської Федерації чотири рази порушували режим припинення вогню. В результаті обстрілу один український військовий був поранений. Про це повідомили в […]

Президент Володимир Зеленський заявив, що в країні є люди, які в обхід уряду спілкуються з представниками МВФ, і таким чином шкодять переговорам влади з фондом.

Про це президент сказав на пресконференції в рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура”.

“Я вважаю, що у нас нормальні відносини з Міжнародним валютним фондом. Всередині України нам ніхто не допомагає із цією темою, а навпаки, я знаю, що багато людей, багато “лобістів” працюють окремо з МВФ і розповідають, що тут відбувається в Україні: “ай-ай-ай. Тут таке страшне. От якби були ми, ми б показали…”. Тобто, помічників немає, з іншого боку я повинен вам сказати, що ми будуємо незалежну Україну, і деякі речі, які хочуть ті чи інші наші західні партнери, з деякими речами ми погоджуємося, а з деякими ні”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що програма з МВФ не завершується. У рамках програми stand by наша держава має отримати ще два транші. Українська влада має виконати для цього низку економічних зобов’язань, бо була така домовленість з МВФ.

“Програма не виконана через деякі речі. Наприклад, по юридичному напрямку закон про Вищу раду правосуддя, їх же готували багато років, що буде такий закон. А ми тепер дуже швидко повинні якісь речі робити. Дуже швидко. А це непросто. І банківський закон”, – сказав Президент.

Зеленський наголосив, що Україна розраховує на кошти від МВФ. Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, чи вірить він в те, що Україна їх отримає цього року, сказав:

“Я вірю в це. У нас в цілому немає такого питання “якщо ні?”, а якщо ні, то у нас завжди є план Б”, – додав глава держави.

MIXADV

цікаве