Шарій не прийшов до СБУ, його викликають 25 лютого ознайомитися з матеріалами справи

Доба на Донбасі: бойовики чотири рази порушили “тишу” за добу, поранили військового

04/03/2021 admin 0

На Донбасі за минулу добу збройні формування Російської Федерації чотири рази порушували режим припинення вогню. В результаті обстрілу один український військовий був поранений. Про це повідомили в […]

Коллаж “Рубрики”

Служба безпеки України запросила Анатолія Шарія та його адвокатів 25 лютого ознайомитися з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення йому підозри. Сьогодні Шарій не з’явився до правоохоронців для проведення слідчих дій.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“Минулого вівторка Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 “Державна зрада” та ч. 1 ст. 161 “Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками”. 22 лютого Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, він не з’явився. Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, водночас клопотання адвоката В. Рибіна буде розглянуто та задоволено відповідно до вимог КПК України.

“І адвокат, і його підзахисний запрошуються 25 лютого 2021 року для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення підозри Анатолію Шарію”, – уточнили в СБУ.

Про подальший перебіг даної справи Служба безпеки повідомлятиме окремо, зазначили в пресслужбі.

MIXADV

цікаве