«Слуга народу» пояснив призначення Балоня на посаду голови Кіровоградської ОДА «збоєм системи»

Окупація Криму: Зеленський у виступі в ООН сказав про те, чого не згадав Путін

26/09/2020 admin 0

Життя в минулому та надія на майбутнє У своєму виступі на сесії ювілейної Генеральної асамблеї ООН російський президент Володимир Путін говорив про минуле ‒ воно, здається, замінює […]

Керівник обласної організації партії «Слуга народу» Микита Потураєв вибачився від імені політичної сили за призначення Андрія Балоня на посаду голови Кіровоградської ОДА.

Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 12 серпня, передає кореспондент CBN.

«Нам ніколи не було незручно приносити вибачення, якщо ми помиляємось. Тому приношу вибачення», – сказав Потураєв.

Він також назвав рішення про призначення Андрія Балоня головою Кіровоградської ОДА «збоєм системи».

«На розгляді нині знаходяться декілька достойних кандидатур. Сподіваюся, з третього разу все буде добре», – зазначив Микита Потураєв.

Нагадаємо, колишнього голову ОДА Андрія Балоня підозрюють у хабарництві в особливо великих розмірах.

Кабінет Міністрів України затвердив на засіданні кандидатуру Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Сьогодні стало відомо, що члени уряду передумали й відкликали цю рекомендацію через наявність у Міщенка конфлікту інтересів.

Оце і є мабуть третя спроба… Збій за збоєм. Першого керівника області від “Слуги народу” чекали практично півроку. Нині чекає область другий місяць. Якось все непідготовлено. Інакше зауважити важко. Процес бурлить – через ЗМІ пройшло вже три безуспішних кандидатури. Лише сьогодні один з журналістів написав про “скелети у шафі” очікуваного призначенця, і тут тобі кабмін предумав… Є кому думати… А що є крім сбоїв у молодої партії?

MIXADV

цікаве