Економічний розквіт буде тоді, коли до влади прийдуть націоналісти, – професор Масляк

ОПУ пропонує дипломату Лубківському стати речником делегації ТКГ

01/10/2020 admin 0

Офіс президента та керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук пропонують посаду у контактній групі Маркіяну Лубківському Про це повідомляє Бабель. Журналісти заявляють, що за їхніми […]

“Згадаймо, які політсили були протягом часу незалежності при владі: комуністи, соціалісти, соціал-демократи, ліберали. А кого єдиних не було? При владі 29 років не було українських націоналістів. Тому кардинальні і швидкі зміни в Україні та її економічний розквіт стануться тільки тоді, коли до влади прийдуть українські націоналісти”.

Про це в інтерв’ю ІА “Вголос” розповів доктор наук, громадський діяч, публіцист, письменник та професор Київського національного університету ім.Т.Шевченка Петро Масляк.

Науковець зазначив, що це приклад економічного зростання можна спостерігати в Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, де мерами є свободівці.

“Особливо перший мені подобається, бо там влада діє методично. Так і в державі треба, зважаючи на те, що на все грошей немає: відремонтували одну вулицю, потім другу і т.д. От тому для мене Марцінків (міський голова Івано-Франківська – ред.) є найкращим мером – це взірець. І це я не на рейтинги дивлюся, а на стан міста. У них мер розумний і компетентний і на ділі, а не на словах показує, як треба керувати.

Та я сам був вражений, коли побачив, що у соцмережах росіяни вже пишуть, що хочуть жити в Івано-Франківську! Вони про це відверто кажуть: «Івано-Франківськ – це місто мрії: чисто, дешево, прекрасна екологія, близько до Європи, прекрасна криміногенна ситуація – не те, що в нашому Саратові». От вам класика того, що відбувається на наших очах. Розплющте очі! А ті, хто каже, що за совка було дуже смачне морозиво – запхніть собі його чим поглибше…”, – наголосив Петро Масляк.

MIXADV

цікаве