СКАЗАВ ЯК ВІДРІЗАВ: ЖОРСТКА ЗАЯВА ДАНИЛКА РВЕ МЕРЕЖУ. ТИСЯЧІ ЛАЙКІВ ТА ПЕРЕПОСТІВ!

 Незалежно від мови в повсякденному житті, український це або російський, людина може бути справжнім патріотом України. Однак громадяни країни знати державну мову зобов’язані. повідомляє bbcccnn.com.ua

Такою думкою в інтерв’ю «Обозревателю» поділився відомий артист і шоумен Андрій Данилко, подискутувати на тему мовного питання в Україні, а також недавнього скандалу з участю музиканта Олега Скрипки, який заявив про необхідність створити гетто для тих, хто не знає української.

«Патріот. Це слово стільки сьогодні використовують в маніпуляціях. Саме використовують. Я патріот. Але не хочу вживати це слово, воно ніби забруднені », – зізнався Данилко.

На питання, в чому ж полягає його патріотизм, артист відповів, що перш за все це почуття любові. «Я люблю своїх людей, люблю Україну і все хороше, що тут відбувається. Я пишаюся тим, що я українець. І не в мові тут справа. А в  відношенні. Якщо ти у вишиванці грабуєш країну – це патріотизм? Або стикаються людей, але при цьому говориш українською мовою? Це теж патріотизм? », – запитав він.

В ході бесіди співак зазначив, що вважає своїм обов’язком громадян України знати державну мову.

Источник: http://www.amn.com.ua/rizne/skazav-yak-vidrizav-zhorstka-zayava-danylka-rve-merezhu-tysyachi-lajkiv-ta-perepostiv-2/?_utl_t=fb

 

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply