СУРМА

Серед 37 посадовців різних рівнів, якими зацікавилося НАБУ, – заступник прокурора Кіровоградської області

Репресії проти кримських татар є гібридною депортацією з боку російської влади

19/05/2021 admin 0

Кримські татари зазнають постійних репресій з боку російської влади, яка тим самим намагається змусити їх мовчати або покинути півострів. Таку думку висловив російський адвокат Микола […]

Згідно з повідомленням “УП“, станом на 30 червня Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальні провадження щодо 37 посадовців країни найвищих рангів.

Щодо державних службовців та посадовців місцевого самоврядування категорії “А” бюро відкрило 23 кримінальні провадження, керівництва правоохоронних та контролюючих органів – 8, вищого офіцерського складу ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших військових формувань – 5, керівництва держпідприємств – 77, суддів – 38, прокурорів – 32.

До цього списку потрапив і заступник прокурора Кіровоградської області Олексій Варакін, який, згідно з повідомленнями СБУ, спокушав хабарем свого колегу – військового прокурора.
Аби унеможливити упереджений судовий процес, САП клопотала у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ про передачу справи до судів інших областей, але клопотання було відхилено. А троє суддів Ленінського районного суду відмовилися судити Варакіна, заявивши про самовідвід…

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply