Координатор фракції “БПП” у Кропивницькому придбав LEXUS за півтора мільйона гривень

Репресії проти кримських татар є гібридною депортацією з боку російської влади

19/05/2021 admin 0

Кримські татари зазнають постійних репресій з боку російської влади, яка тим самим намагається змусити їх мовчати або покинути півострів. Таку думку висловив російський адвокат Микола […]

lexus-rx-200t-2017-dep-nhatКоординатор фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в міській раді Кропивницького Ігор Волков поповнив власний автопарк автомобілем люкс-класу.

Інформацію про нове придбання депутата, а за одно й співвласника декількох успішних компаній та співзасновника Федерації шахів Кіровоградської області, можна знайти у повідомленні про суттєві зміни майнового стану Ігоря Волкова на сайті НАЗК.

Відповідно до оприлюдненого документу, 31 серпня депутат за 1 мільйон 545 тисяч 478 гривень придбав кросовер люкс-класу LEXUS RX 200T 2017-го року випуску. За таку ціну, виходячи з пропозицій офіційних дилерів LEXUS, можна купити дане авто в комплекатії Executive, що передбачає наявність повнопривідного двигуна на 2 тисячі см3, паливного баку на 72 л, шумопоглинаючого скла, інтелектуальних датчиків паркування з функцією автоматичного гальмування, незалежного регулювання температури зон водій/пасажир, оздоблення сидінь комбінованою шкірою та інших примочок.

Це вже третій автомобіль у сім’ї депутата-підприємця. Згідно декларації за 2016 рік у власності родини Волкових також є Toyota Camry 2008-року та ВАЗ 21112 2010-го. Загалом за минулий рік депутат задекларував 1,37 мільйонів сімейного прибутку, а також 70,6 тисяч гривень, 42 тисячі доларів та 2,5 тисячі євро заощаджень.

Наразі Ігор Волков є співвласником ТОВ «Роба Нова», ТОВ «Радіо ТТВ» та ТОВ «Міськпобутсервіс». Крім того він є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ ВКФ «Спліт». Дружині «порошенківця» Світлані Волковій належить перукарня «Локон», а донці Анні Волковій – ТОВ «Рекламне агентство «РІК» та частка в ТОВ «Рекламне агентство РІК-Медіа».

Андрій Крившенко

Координатор фракції “БПП” у Кропивницькому придбав LEXUS за півтора мільйона гривень

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply