СУРМА

Денис Пашанін: Настав час для нового гасла для України

Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт, ото почитав тупий висєр угорського міністра Сіярто, щодо нашого закону про освіту, який мадярам не до шмиги, і хоче то прокоментувати. Так вже історично склалося, що майже усі наші сусіди по географічній карті, мають до нас якісь претензії.
Поляки – за Львів, Бандеру і УПА;
Румуни – за Буковину;
Мадяри – за Закарпаття і місцевих мадярів, які нем тудом українською, але московитську понімают.
Московити – так ті взагалі мають претензії до всього, починаючи від території та закінчуючи історією та мовою.

До речі, колєга по професії вищеозначеного Сіярто, пічальна лошадь Сірожа Лавров, регулярно робить подібні, нахабні заяви, що Україна далжна астанавіть українізацію. Але шо саме цікаве: наше МЗС має ті заяви в сраці і на цю х**ню ніяк не реагує.
І правильно робить, до речі.

А от навіщо було так принизливо відповідати мадярському під*уйлику, бігмебоже не розумію? У нього шо – ключі від брами Євросоюзу? Чи може він з Меркель спить? (вульгарна шутка)

Пухнаста скатіна вважає, шо зараз настав найвищий час для втілення безсмертного гасла нашого класика – «Від’єб**ься від нас».

Це гасло, обов’язково, має бути присутнім на великому гербі України, (якого до речі ще ніхто так і не затвердив), а відповідно воно буде фігурувати на усіх офіційних документах міністерства закордонних справ. Ну, і дипломатичне листування можна буде вопше скоротити до мінімуму.

Ото наприклад, якийсь Хуярто пи**ане шось неумне про наші внутрішні справи, а наше МЗС тут же посилає йому факсом зображення великого герба України… і всьо!!!
Нехайбудда любить вас усіх.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Денис Пашанін

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply