У спалаху коронавируса підозрюють військову розвідку РФ

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Новий коронавірус 2019 nCoV, спалах якого зареєстрована в Китаї, міг бути розроблений в російських лабораторіях і доставлений в Ухань колегами Грушники Мишкова і Чепіги під час проведення Всесвітніх армійських ігор. Таку думку в коментарі Guildhall висловив екс-співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Павловський.

«Зараз весь світ стурбований стрімким поширенням коронавируса, але мало хто намагається встановити причину його появи. А адже встановивши причину можна знайти спосіб зупинити насування епідемію і врятувати тисячі життів. На мій погляд причину потрібно шукати в Росії, а точніше в Головному управлінні Генштабу ВС РФ, вихідцями з якого є всім відомі «солсберійци» Мишкін і Чепіга (Олександр Мишкін і Анатолій Чепіга – агенти російської військової розвідки ГРУ, яких британська влада звинувачує у справі про отруєнні Скрипаль в Солсбері – ред.), і до сфери діяльності якого належить розробка і застосування як хімічного так і бактеріологічної зброї. Саме в розпорядженні Міністерства оборони РФ є інститут мікробіології, який займається розробкою біологічної зброї (48 ЦНДІ МО РФ – ред.).

Щоб ви знали, недавно місто Ухань, який став осередком спалаху, відвідала численна делегація російських військових, яка прибула туди для участі у Всесвітніх армійських іграх. Понад 300 людей, це і спортсмени, і лікарі, і технічний персонал, і всі вони – військові, більшість яких, до того ж, співробітники ГРУ. Це ідеальне прикриття для подібного роду операцій, адже фахівців можна легендованого під спортсменів, а обладнання – під спортивний або медичний інвентар. Думаю, що саме в складі цієї делегації була група, яка і провела весь необхідний для атаки комплекс заходів », – заявив колишній розвідник.

На питання про варіанти розвитку подій експерт заявив, що вони будуть залежати від цілей, яких таким чином добивається Росія. «Якщо метою є послабити Китай, то епідемія може досягти дійсно небувалих в сучасній історії масштабів. А якщо, наприклад, Путін вирішив отримати Нобелівську премію миру за порятунок планети від смертельного вірусу, то незабаром російські вчені дістануть розроблений раніше, можливо ще при СРСР, антидот і представлять його як сучасну розробку. У цьому випадку все може закінчиться благополучно вже в лютому, якщо вірус не мутує, звичайно », – сказав Павловський.

Во вспышке коронавируса подозревают военную разведку РФ 

 

MIXADV

цікаве