Якби ще б потяги ходили не три рази на добу…

Коломойський мстить Порошенку руками Зеленського, президента чекає народний імпічмент, – Руслан Рябошапка

21/01/2022 AA 0

Колишній соратник президента Зеленського, ексгенпрокурор України Руслан Рябошапка в інтерв’ю “Телеграфу” розповів про справу Порошенка, відносини президента з Коломойським та про політичне майбутнє голови держави. […]

За словами заступника міського голови Андрія Паливоди, Кропивницький є потенційно привабливим для туристів містом, однак має свої слабкі сторони.

Про це стало відомо під час презентації “Програми розвитку туристичної галузі міста Кропивницького на 2020-2022 роки”

Зокрема мова йде про транспортне сполучення, особливо залізницею. Крім того у місті наразі відсутні впізнавані на всеукраїнському рівні туристичні об’єкти, хостели та реклами культурних заходів.

 

“Маємо звісно й свої плюси. На “Агроекспо” та фудфести приїздять не лише городяни. Головне напрацювати реальні кроки і місто стане туристично привабливим. Адже нажаль навіть городяни зачасту недооцінюють потенціал Кропивницького”, – резюмував Паливоди.

Але чомусь не згадує влада про мільйони квітнучих у травні тюльпанів в Дендропарку, “Кропфест”, “Вересневі самоцвіти”, “Калиновий спів”, День міста, музичні фестивалі присвячені Каролю Шимановському, книжкові ярмарки.  З кабінетів, на жаль, не все видно. Треба повертати в місто і великий футбол, а не здвигати плечима, коли  “Зірка росить підримки А це теж бренд міста – практично найстаріший в Україні футбольний клуб. Спортивний туризм теж дає свої дивіденти.

А музеї міста? Їх чимало, а чиновники мовчать, бо мабуть не відвідують їх. Простіше закрити художній салон і кивати на залізницю.  А туристи частіше нею і не їздять, бо турагенції мають власні автопарки.

MIXADV

цікаве