СУРМА

Що відбувається: З ефірів росТБ зникають шоу про Україну. “Скабеевих відсунули, Куликова викинули”

Білоруські протести і Москва

12/08/2020 admin 0

  Напевно кожен з вас вже помітив, що чимало українців, насамперед серед правого політичного табору, не підтримують протестувальників у Білорусі. Озвучуються такі аргументи як: – […]

Що відбувається: З ефірів росТБ зникають шоу про Україну. “Скабеевих відсунули, Куликова викинули”

Російський державний канал “Росія 1” зачищає ефір від ток-шоу на українську тематику. Програма “Хто проти” з Дмитром Куликовим взагалі закрита, а “60 хвилин” Ольги Скабеевой викинута з прайм-тайму.

Чутки про крах рейтингів пропагандистських ток-шоу Росії на українську тематику, по всій видимості, правдиві. Держканал “Росія 1” почав “зачистку” своєї ефірної сітки від подібного роду програм. Увагу на зміни звернула в Facebook журналіст Олена Риковцева. Вона зазначила, що флагманська пропагандистська передача Росії на тему України “60 хвилин” з ведучою Ольгою Скабеевою і її чоловіком Євгеном Поповим викинута з прайм-тайму. Тепер ток-шоу транслюватиметься в “дохлий” час: о 12:50 та о 17:50. “Це замість випуску в 19-годинний прайм! А на прайм ставлять Малахова, тобто міняють місцями.

И це не все. З ефіру взагалі зникла програма “Хто проти”, яку вів російський “експерт по Україні” Дмитро Куликов. “Скабеевих засунули. Куликова викинули. Залишилося скоротити Соловйова до одного недільного випуску і купити Славі Ковтуну квиток до Києва в один кінець”, – зазначила Риковцева.

MIXADV