Гумор Зеленського – це гумор для бидла – Подерв’янський

У «Слузі Народу» немає жодного офіційного працівника і «живого» осередку, – КВУ

22/02/2020 admin 0

КВУ проаналізував останній звіт політичної партії «Слуга Народу» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2019 року (жовтень-грудень). Відповідно до нього […]

Художник і письменник Лесь Подерв’янський вважає, що шоумен Володимир Зеленський і справжній український гумор – різні речі. Про це він сказав в ефірі телеканалу ЗІК.

“Це не український гумор. Це гумор для бидла. Бидло любить, щоб поржать. Йому покажи палець і воно буде ржать, – пише Газета.юа.

Коли людина запрограмована на те, щоб поржать, абсолютно нічого не треба робити. Блювати хочеться від цього. Але я не проти того, щоб бидло сміялося. Нехай сміється, тому що йому ж теж треба якусь розраду. Кожному своє”, – зізнався художник.

На зауваження телеведучої, що Зеленський у соцопитуваннях другий, Подерв’янський зауважив: “Там же у нього 10%. Значить, 90% – не бидло. Думаю, такий відсоток у кожній країні однаковий. Бо в кожній країні є свій Зеленський. Якщо ти увімкнеш німецьке ARD чи щось таке інше – воно все однакове. Ящик продукує саме такий продукт. Ящик не може продукувати інший”.

Джерело: https://shlyahta.com.ua/humor-zelenskoho-tse-humor-dlia-bydla-poderv-ianskyi/?fbclid=IwAR3hT4B_G-nwhqgT9jzcpIEV4UMt0Y6uCmhv_3k3FYR72UImfPdlSwL6Gas
© shlyahta.com.ua