21 листопада гонконжці вийдуть з прапорами України, аби висловити свсою солідарність

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
 

21 листопада гонконжці вийдуть з прапорами України, аби висловити солідарність з нашою боротьбою за свободу.

 

Про це йдеться на сторінці заходу “Звільни Гонконг. Революція нашого часу” у facebook, передає Україна молода.

 

21 листопада українців запрошують до Посольства КНР на підтримку гонконзьких протестувальників.

 

“Вже понад 5 місяців Гонконг продовжує вести боротьбу за власну свободу від комуністичної диктатури. За цей час мільйони гонконгців, – школярів, студентів і дорослих, – вийшло на протест проти дій китайського та місцевого урядів”, – пояснили організатори.

 

Зазначається, що протести у Гонконзі напряму пов’язані з Революцією Гідності в Україні: гонконжці виносять українські прапори як символ свободи, малюють графіті з українською символікою, а документальний фільм “Зима у вогні” про події на Майдані став символом гонконзьких протестів, надихаючи активістів вести власну боротьбу за свободу.

 

Організатори повідомляють, що китайське посольство розпочало тиснути на всіх прогонконзьких активістів в Україні, тому вони запрошують 21 листопада на 18:00 під посольство КНР в Україні.

 

Нагадаємо, масові протести в Гонконзі почалися після розгляду поправок до закону про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна в материковий Китай.
Демонстранти виступають проти видачі ймовірних правопорушників і злочинців владі КНР, де деяким може загрожувати страта.

Нинішні акції протесту стали наймасовішими в Гонконзі з часу передачі цієї колишньої британської колонії Китаю в 1997 році. За даними спостерігачів, максимальна кількість протестувальників досягала 1,7 млн осіб.

Уряд Китаю звинувачує протестувальників у насильстві, вандалізмі та “тероризмі”.

30 вересня поліція Гонконгу вперше застосувала зброю проти учасників масових протестів у місті.

 

Натисни – підтримай Сурму!