Росія вперше за останні роки атакувала Україну зі своєї території

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
Россия впервые за последние годы атаковала Украину со своей территорииРосійські війська атакували українські позиції поблизу села Сизе, один боєць отримав важкі поранення.

Як повідомив журналіст Юрій Бутусов в Facebook, цей населений пункт вважався тихим місцем, раніше там не велися бої. Сизе розташоване в Луганській області поблизу кордону з Росією.

«Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади були атаковані безпілотником, який прицільно скинув бойову гранату. Один наш воїн важко поранений, множинні осколкові поранення спини. Військові медики підтверджують, це не випадковий вибух, поранення бойове. Зараз за життя десантника борються лікарі », – написав Бутусов.

«Очевидно, атака здійснена з території РФ, в районі, який безпосередньо примикає до ділянки розведення в Станиці Луганській. Невизнана війна триває під акомпанемент заспокійливих політичних заяв, відірваних від реальності », – додав він.

При цьому в штабі ООС в зведенні за 18:00 повідомлень про удар в Сизому не було. Зазначалося лише, що терористи обстріляли ВСУ біля Луганського, Кримського, Новотошківське і Майського.

Натисни – підтримай Сурму!