«Епоха договірних закінчилася назавжди»: Зеленський відреагував на заяву Тимошенко.Президент розповів, що насправді пропонувала йому Тимошенко.

Корвалол для Феміди

16/07/2020 admin 0

Українська версія богині правосуддя не те щоб сильно гнана і голодна, але іноді тій жінці з запеленаними очима і людям різних статей, які на неї […]

ютос – тисни – підтримай!
«Епоха договірних закінчилася назавжди»: Зеленський відреагував на заяву Тимошенко

Президент Володимир Зеленський заявив про те, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропонувала своїх людей на «солодкі місця».

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Так глава держави відреагував на заяву Тимошенко про те, що вона пропонувала президенту свої кадри на початку каденції Зеленського.

«Ми передали йому« Новий курс України »(програма« Батьківщини »- ред.) І сказали, що ми готові, це я при зустрічі з президентом йому особисто сказала, що ми готові запропонувати кадри туди, де потрібно виконувати цей« Новий курс « і куди можна навести не фейковий інвестиції, а реальні », – зазначила Тимошенко. Лідер «Батьківщини» підтвердила слова журналіста Сергія Лещенка, що вона пропонувала людини в Державну продовольчо-зернову корпорацію. За її словами, це було потрібно для того «щоб вийняти підприємство з корупційної схеми».

Однак, за словами Тимошенко, «після того, як ми побачили куди рухається ця так звана стратегія, ми заявили, що переходимо в опозицію і не претендуємо ні на які кадрові призначення».

Зеленський відповідає на ці заяви, що «раз в 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до діючого президента, імітуючи турботу про народ».

«Вчора подивився« Свободу слова »на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції». Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця. Так, Юлія Володимирівна дійсно пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла в протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою народу» у Верховній Раді. Звичайно, ми відмовили. Адже епоха договірних закінчилася назавжди. Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького» », – написав президент.

Аналітик «Українського інституту майбутнього» Юрій Романенко обговорює з колишнім генпрокурором Святославом Піскуном ситуацію з правоохоронною системою, яку знищили олігархи.

 

Натисни – підтримай Сурму!