У “Л/ДНР” бойовики розміщують артилерію поблизу житлових будинків

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
 

Люди незадоволені, що бойовики прийшли на їхню територію і розміщують там техніку

/ Фото: AFP

На окупованих територіях окупаційні війська взялися за старе – обладнають позиції для артилерії в житлових районах. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Стало відомо про активізацію інженерних робіт в районах розташування з’єднань і частин “1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ”. Зокрема, зросла інтенсивність обладнання нових артилерійських вогневих позицій, в т.ч. на території низки приватних господарств, поблизу житлових будинків, що викликає невдоволення місцевого населення.

При цьому особовий склад противника, залучених до виконання робіт, переконує місцевих жителів, що облаштування нових інженерних споруд здійснюється нібито виключно для надання фотозвітів вищому командуванню. Також приховується інформація про створення біля населених пунктів мінно-вибухових загороджень.

Як повідомляли новини “Сьогодні”, російське командування знову лякає “наступом” ЗСУ. Крім того, місцевих бойовиків і російських військових агітують до укладання довгострокових контрактів.

Крім того, в “Л/ДНР” готують “жертв обстрілів ЗСУ”з метою дискредитації української армії. На передову завозять російських пропагандистів, проте місцеві жителі не хочуть зніматися в їхніх фейкових сюжетах.

А тим часом на передовій “гаряче”, обстріли з боку ворога не припиняються.

Натисни – підтримай Сурму!