Розведення на Донбасі: яка ситуація на ділянках

Про мову і партії та політиків

06/07/2020 admin 0

  З початків національного відродження, з кінця 1980-х років, про Україну, тим більше українську державу думали-виступали доволі нечисельні групи активістів. На початку вивезти їх в […]

ютос – тисни – підтримай!
Штаб ООС повідомив про ситуацію на дільницях розведення на Донбасі
Штаб ООС повідомив про ситуацію на дільницях розведення на Донбасі / Міноборони

На ділянках розведення продовжуються роботи – зокрема демонтують фортифікаційні споруди, очищують від вибухонебезпечних предметів.

Так, у Станиці Луганській 17 листопада встановлювали металеву огорожу (відбійники) на узбіччях дороги від мосту в напрямку КПВВ, повідомляють у штабі ООС.

Окрім того, там триває фарбування металоконструкції шляхопроводу.

В районі Золотого-4, що на Луганщині, тривають роботи з демонтажу заявлених фортифікаційних споруд. Зокрема, роботи з благоустрою території на місці розбирання бліндажів.

В районі Богданівки та Петровського, що на Донеччині, триває очищення територій від вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні (17 листопада) співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій обстежили 2,6 гектара території та вилучили 40 ВНП. З початку робіт вилучено 89 вибухонебезпечних предметів на площі 12,17 гектара,
– мовиться у повідомленні.

Процес розмінування на дiлянцi Петрiвське-Богданiвка триватиме до 27 листопада. Пiсля того з обох боків розпочнеться етап демонтажу фортифiкацiйних споруд.

Де відбулося розведення сил на Донбасі?

  • У районі Станиці Луганської;
  • у районі Золотого;
  • у районі Петрівського.

Усі розведення відбуваються у межах мінських угод і є кроком та умовою для зустрічі у нормандському форматі. За умовами, українські військові відійшли на відстань, яка дозволить повернутися назад у разі порушень бойовиками режиму припинення вогню.

розведення військ
Мапа розведення сил і засобів на Донбасі / Інфографіка 24 каналу

Натисни – підтримай Сурму!