Росія платить полякам за дезінформацію — стверджують українці в Польщі

Вирус русского мира

29/01/2020 admin 0

Арсен Зекиров Вот вы думаете это коронавирус такой опасный? А что вы скажете про вирус руськага мира? Как по мне, то вот это дерьмо опаснее […]

Росія платить полякам за дезінформацію — стверджують українці в Польщі

Президент Союзу українців у Польщі — Пьотр Тима розкрив суперечливі висновки іноземних хакерів. Вони опублікували в мережі дані та номери рахунків поляків, на які з Росії надходять гроші за дезінформацію про Україну.

Найгірше, на думку Тими, є те, що польський уряд не включив ці дані до останнього звіту.

— Цей звіт не лише стигматизує лояльних польських громадян щодо інших національностей, ніж польська, але й затемнює та деформує ситуацію. Цей звіт — наче чорна діра, яка приховує все те, що відбувається у східних районах з 2014 року. Це символічна і дуже значна дата, адже тоді Росія розпочала окупацію Криму», — стверджує Пьотр Тима , президент Союзу українців Польщі.

Тима наголошує на тому, що Союз українців опирається не на теорії змови, а лише на загальновідомі факти. Однією з них є російська гібридна війна, що триває до цього часу, і яка має на меті дезінформувати своїх противників.

Це було помічено в США під час останніх виборів, і за словами Тими, це саме відбувається зараз і в Польщі, але наш уряд, схоже, цього не бачить.