“Слуга народу” вичистила Скороход і Полякова із фракції

Візит Ердогана до Києва: що нового, крім 19 машин у кортежі та зростання торговельного обороту?

21/02/2020 admin 0

За останні півроку президенти Туреччини та України зустрілися вже два рази, але чи свідчить це про інтенсифікацію відносин між країнами? З’ясували, про що ж домовилися […]

15 листопада фракція “Слуга народу” вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

Про це повідомляє Telegram-канал нардепа “Слуги народу” Олександра Дубінського: “Виключили Полякова та Скороход. Проголосували більшістю за НЕ виключення 2 кнопкодавів”.

 

Анна Скороход
За словами співрозмовника УП, Полякова виключили через порушення домовленості про спільне голосування по ряду чутливих питань.
Також на засіданнях фракції він конфліктував з керівництвом, на одному із засідань сварився з главою офісу президента Андрієм Богданом, який дорікав йому в тому, що депутат дозволяє собі пропускати засідання.

Скороход потрапила у Раду після перемоги на окрузі № 93. Суб’єкт висування – “Слуга народу”. Поляков також потрапив у парламент по мажоритарці – виграв вибори на окрузі № 206.

Нагадаємо, 14 листопада народна депутатка від “Слуги народу” Анна Скороход звинуватила владу у затриманні свого чоловіка Олексія Алякіна через її голосування всупереч позиції фракції.

Скороход пов’язує затримання з тим, що вона голосувала проти законопроєкту щодо відкриття ринку землі у першому читанні.

Водночас, голова фракції Давид Арахамія звинуватив Скороход у пропонуванні хабарів.

 

Антон Поляков
Нагадаємо також, що Анна Скороход – член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 31 жовтня вона розплакалася в сесійній залі нібито через те, що на засіданні їй відмовили в розгляді поправок до закону про ГТС.