Під загрозою зриву? Спливли подробиці підготовки зустрічі Зеленського і Путіна

“Сьогодні стало відомо, яку долю окупант насправді готує для України”,- заявив Портников

05/06/2020 admin 0

Так звані “депутати Народної ради ЛНР” майже одноголосно – 42 голосами з 43 – ухвалили рішення про проголошення російської мови єдиною “державною мовою” окупованої території […]

ютос – тисни – підтримай!
Президент України Володимир Зеленський і глава Росії Володимир Путін можуть зустрітися в рамках саміту країн «нормандської четвірки» вже в кінці поточного місяця – 24 або 26 листопада.

Про це повідомило видання ZN.UA з посиланням на джерело в Офісі президента. За даними журналістів, якщо «нормандські» переговори не відбудуться в ці дати, то лідери України, РФ, Франції та Німеччини не зможуть зустрітися до кінця року.

Крім того, за словами співрозмовника, в такому випадку навряд чи слід сподіватися, що зустріч «четвірки» відбудеться взагалі.

Нагадаємо, про те, що зустріч в «нормандському форматі», можливо, відбудеться через кілька тижнів, також говорив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас.

Президент Володимир Зеленський впевнений, що війну на Донбасі можна припинити, тільки обговорюючи її в «нормандському форматі» і погоджуючи всі рішення з українським суспільством.

More in Колумніст

Натисни – підтримай Сурму!