Гончарук: Ще ніколи вплив олігархів на владу не був таким мінімальним, як зараз

ЮРІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВИСВЯТИЛИ НА УКРАЇНСЬКЕ КНЯЗІВСТВО

05/07/2020 admin 0

ЮРІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВИСВЯТИЛИ НА УКРАЇНСЬКЕ КНЯЗІВСТВО ЄРУСАЛИМСЬКИЙ ТА КОНСТАНТИНОПОЛЬСЬКИЙ ПАТРІАРХИ! Як засвідчував секретар французького посольства у Стамбулі де ла Круа, саме Константинопольський патріарх Парфеній IV […]

ютос – тисни – підтримай!
Глава Кабміну України Олексій Гончарук, виступаючи в Києві на економічному форумі, запевнив, що олігархи ще ніколи не був так обмежені впливом на владу країни, як зараз. За словами прем’єра, ні Рінат Ахметов, ні Ігор Коломойський на нього особисто не робить ніякого впливу.

«Багато людей сильно хотіли б, щоб всі думали, що у них є великий вплив на роботу уряду, парламенту, президента. З моєї точки зору, багато хто з цих людей хотіли б, щоб всі вважали, що у них є величезний вплив на уряд, парламент і президента. Я впевнений в тому, що так мало впливу, як мають ці громадяни зараз, вони не мали ніколи », — наводить слова Гончарука« Громадське ».

Більш того, керівник уряду додав, що всі олігархи володіють великими монополіями, тому для того, щоб з ними працювати, повинен бути регулятор, який буде чесно рахувати тариф », і Антимонопольний комітет,« який буде давати тверезі оцінки ». Разом з тим, Гончарук наполягає на проведенні справедливої ​​приватизації, і над цим зараз активно працює нинішній уряд. «Я переконаний, що вплив олігархів і в медіа також буде зменшуватися, однак це нереально зробити за один день. Очевидно, що є власники каналів, які захищають свої інтереси », — додав Гончарук.

Натисни – підтримай Сурму!