ЯК У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЖОВТЕНЬ ВІДЗНАЧАЛИ

Василь Расевич: Дегуманізація українців

30/05/2020 admin 0

Українці самостійно дегуманізують самих себе. Без допомоги Путіна і Росії. Відмовляють один одному в патріотизмі. Вважають своїх противників недолугими, примітивними і продажними. Ні на що […]

ютос – тисни – підтримай!
Сьогодні побував на комуністичному мітингу з нагоди річниці жовтневого перевороту. Було цікаво. Традиційно кілька десятків “товарищей” пенсійного віку і один “юний”, середніх літ комсомолець, пройшлися вулицями міста під червоними соціалістичними прапорами, які закликали містян вимагати від влади соціалізму. Плакати з цілком адекватними для шанувальників більшовизму вимогами: знизити ціни, підвищити пенсії та не піднімати тарифи…

Потім почали критикувати владу. Найбільше дісталося Зеленському та Дануці! Найменше Райковичу, бо зробив арку та пустив зручні тролейбуси містом! А ще Райковича закликали повернути “воду людям”, тобто повернути в комунальну власність водоканал.

Кого і за що критикували?
Почнемо із Зе. Найбільшим недоліком Зе прихильники Леніна вважають, що він не керує державою так, як Голобородько це робив у кіно!!! Як тут не згадати фразу класика, що кіно “наиважнейшее” из искусств!

Лідер кропивницьких комуністів – російськомовний етнічний росіянин “Іванич” навіть назвав Зе найбільшою ганьбою України: “он позорит страну больше, чем свора Порошенка”. Згадали й про міністра Яременко, який замовив повію за 100 доларів, у той час, коли пенсії маленькі…

Дануці нагадали, що його обрали тільки тому, що він із команди Зе. Так от, на думку комуністів, нардеп Дануца дорого обходиться державі, бо отримує зарплату більшу, ніж на яку заслуговує, а держава йому ще й квартиру в Києві за 38 тис. грн. оплачує!!!

В цілому комуністи незадоволені Зе, бо той злигався з олігархами і продовжує “антинародний курс” і не бореться з капіталізмом. Але в цьому Зе не винуватий, бо він не про все знає й міністри в нього погані!
Отже, віра в нового вождя Зе ще триває, але вже похитнулася!

Наприкінці мітингу лідер комуністів попросив мене подарувати їм державний синьо-жовтий прапор, під яким вони ходитимуть на заходи, затра це й зроблю!
Ну, й без курйозу не обійшлося. Один з учасників мітингу звинуватив мене в шовінізмі, бо я спілкуюся українською мовою! Спілкування російською він шовінізмом не вважає.

Захід закінчився організовано, по-комуністичному. Учасники здали прапори й гасла, які отримали від “вождів” і розійшлися по домівках засмучені, “бо молоді було мало”!

Юрій Митрофаненко

Натисни – підтримай Сурму!