Вчені розкрили таємницю загадково вимерлого народу

Олег Березюк: політика втратила свою справжню суть і почала зводитись до демагогії

31/05/2020 admin 0

Політика це професія, яка відносяться до сфери міжнародних відносин, державного і муніципального управління. Як і будь-яка професійна діяльність вона вимагає до себе серйозного ставлення і […]

ютос – тисни – підтримай!
Вчені з’ясували походження загадкової культури ориньяків, що прибули до Леванту 40 тисяч років тому

Про наукову роботу повідомляється у пресрелізі на Phys.org. Дослідження провели вчені Тель-Авівського університету, Управління старовини Ізраїлю й Університету Бен-Гуріона, передає Depo.ua з посиланням на “Обозреватель“.

Вони зробили мікротомографії людських зубів, виявлених у печері Манот на заході Галілеї – історичної області в Ізраїлі. Виявилося, що два зуби належали анатомічно сучасній людині: один мав ознаки, характерні для неандертальців, а ще один належав людині, що мала риси як Homo sapiens, так і неандертальців.

Результати вказують на те, що серед ориньяків були анатомічно сучасні люди і неандертальці, які могли заводити спільне потомство. Вони прибули до Леванту із Європи майже 40 тисяч років тому і проіснували кілька тисяч років у вигляді ориньякської культури, яка потім зникла з невідомої причини. Цей народ виготовляв кістяні інструменти, ювелірні прикраси, примітивні музичні інструменти і наскельні малюнки.

Левант – область на схід від Середземного моря, яка охоплює територію кількох країн, включно з Сирією, Палестиною, Ізраїлем і Ліваном. Через неї проходили маршрути древніх людей, які мігрували з Африки до Євразії, а також із Європи на Схід.

Натисни – підтримай Сурму!