Міністр з уряду Гончарука ініціюватиме кримінальну відповідальність для журналістів

ютос – тисни – підтримай!
Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський має намір ініціювати введення кримінальної відповідальності за маніпуляцію інформацією.

Про це він повідомив на парламентських слуханнях про безпеку журналістів.

“Я можу сказати про те, що відповідальність журналіста за неправдиву або маніпулятивну інформацію також повинна бути посилена”, – сказав міністр.

Бородянський зазначив, що ініціюватиме реєстрацію законопроекту про відповідні зміни до Адміністративного та Кримінального кодексу.

“Про поняттях і критерії про маніпуляції громадською думкою, маніпуляції суспільною свідомістю і введення як адміністративної, так і кримінальної відповідальності за маніпулювання, замовлення такого маніпулювання, за здійснення такого маніпулювання”, – сказав він.

Міністр додав, що “грань між свободою слова і маніпуляцією тонка”, тому держава повинна знайти баланс між свободою слова і захистом від маніпуляцій.

Це не перша подібна ініціатива Бородянського, раніше він запропонував ввести кримінальну відповідальність для ЗМІ за “спотворення громадської думки”.

Бородянський був призначений на посаду нового глави Мінкультури, молоді та спорту 29 серпня 2019 року. До цього він працював в медіа-бізнесі.

«Аргумент»

Натисни – підтримай Сурму!