Третя світова не за горами: найвідоміший пророк України залишив неоднозначне послання для людства

ютос – тисни – підтримай!
На тему Третьої світової війни провидці говорили вже давно

Про це пише Точка Заморочки з посиланням на znaj.ua

Третя світова не за горами: найвідоміший пророк України залишив неоднозначне послання для людства

 

Одне з найстрашніших пророцтв майбутнє людства Третя Світова війна вже не перший рік поспіль є причиною для суперечок  та страхів між людьми. На цю тему провидці говорили ще до Першої і Другої Світових воєн.

Вже минуло декілька років, як помер старець Іона, але він досі вважається одним з найбільш знаменитих провидців у світі. Йому вдалося передбачити війну на Донбасі і саме він говорив про Третю Світову війну, яку згадували ще Ванга і Нострадамус.

Старець Іона

Виявилося, що перед смертю Іона записав страшне послання із передбаченням про майбутнє світу, яке нещодавно було опубліковано в мережі. Розмови про Третю Світову війну підкріплюються й напруженою ситуацією між деякими країнами. Зараз такі бесіди вже вийшли з мережі й активно обговорюються навіть сильними представниками світу.

Людство налякане можливим кровопролиттям і готове вірити в передбачення пророків і ясновидців. Одеський старець Іона спрогнозував, що дві потужні держави не зможуть поділити між собою ресурси й спровокують глобальний конфлікт. Згідно з його слів, ця війна стане найстрашнішою в історії людства. Багато країн будуть зруйновані, а деякі — припинять своє існування. На думку Іони Третя світова війна почнеться у 2030-х роках.

Натисни – підтримай Сурму!