СУРМА

«Дівчата-торпеди»,  або як ломонути грошенят під благородним приводом.

Війна і миротворчість від УПЦ (МП): чого не врахував радник секретаря РНБО Сергій Сивохо?

25/01/2020 admin 0

Окупована частина Донеччини. В центрі тодішній ватажок угруповання «ДНР» Олександр Захарченко (вже покійний) біля Савур-могили, 8 травня 2015 року   Радник секретаря РНБО, відомий шоумен […]

 

Нещодавно по місцевих ЗМІ прокотилася інформація, що така собі місцева вундеркінд, раніше особливо непримітна Аміна Козин грозиться закидати наш Кропивницький купою проектів, від яких аж дух перехоплює. Чого тільки вартують їхні назви «Електронна черга в міській поліклініці», «Сквер Мистецький» (№9) і «Гойдалка кохання» (№4).

Все було б воно нічого, як би не ттакий факт, як використання молоді деякими політиками та держслужбовцями у своїх меркантильно-фінансових цілях. От скажіть  наприклад, яке може мати відношення начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області В.Гуцул до гойдалки кохання? Чи можливо він у молоді роки не накохався і зараз надолужує прогаяне? Здається, що замість того, щоб займатися прямою своєю роботою пан В. Гуцул вирішив трошечки просто “заробити грошей” за рахунок міського бюджету, який після надходження коштів з міста переформатований у Громадський. Виникає цілком логічне запитання: “То куди ж дивиться управління Головдержслужби у Кіровоградській області, Міністерство юстиції України разом з новопризначеним Міністром та наші славнозвісні органи по боротьбі з корупцією? А також і саме головне – керівництво Кіровоградської обласної державної адміністрації.” Але насувається час змін. Враховуючи те, що раніше пан В.Гуцул був протеже «Народного фронту», то можна зрозуміти, що зараз ніхто з «народнофронтівців» не стане на його захист. Але всі ці речі вперто ніхто не помічає, або поспішає щось відломити від “ласого пирога”.

Також викликає багато запитань і проект громадського бюджету на 800000 гривень, який нещодавно розірвали так би мовити ціла команда так званих «громадських активістів» включаючи Сінченків, вже вище зазначену Аміну Козин. Спливає також ще один цікавий персонаж, який з’явився на горизонті грошовитих проектів – це депутатка та нині представниця паптії “Голос” пані Валентина Яремчук, так звана «дівчинка торпеда», яку деякі наші одіозні власники орендованого Дендропарку тримають на повідку, як такий собі інструмент для досягнення своїх меркантильно-політичних цілей. Це підтверджує і відповідна пресс-конференція в агентстві новин СБН 28.08.2019 року.

Що ж стосується вже згаданої Аміни Козин саме цікаве в тому, що вона сама себе без належного делегування від ГР м. Кропивницького втиснулась в конкурсну комісію по обранню проектів Громадського бюджету та голосувала сама за себе, кажучи по народному сама за свій проект. Той маємо надію, що наші доблесні правоохоронні органи зацікавляться цим фактом та нададуть цьому відповідну правову оцінку,

Резюмуючи вищенаведене, маємо надію в подальшому, що новоявлені молоді рокфеллери почнуть думати в першу чергу не про свій перший мільйон “запозичений” з державного чи комунального бюджету, а насамперед про реальні і нагальні  інтереси громад. А держслужбовці мають виконувати свої прямі службові обов’язки, а нез слиною у рота лізти наввипередки до Громадського бюджету. як додаткової годівниці.

Артем Головань