Запоріжжя: очікується мінімум 200 арештів…

Я – не чорний пророк, але…

11/07/2020 admin 0

Я не люблю грати в конспірологію. Я ще більш не люблю роль чорного пророка. Тому, зазвичай, десять разів думаю перед тим, як озвучувати подібні речі. […]

ютос – тисни – підтримай!
Оглядачі очікують фіналу у протистоянні державної влади і різнокаліберних сепаратистів, які реально правлять Запорізьким регіоном. Це буде щось феєричне!

Черговим підтвердженням стало ніким не підписане інтерв`ю Голови Запорізької ОДА Констянтина Бриля. Воно просто виникло на його сторінці в Фейсбуці. Що вже є знаковим.

Бриль – професійний військовий. Діючий генерал СБУ. У нього своя ідеологія щодо честі і совісті.

Вже кілька тижнів він закликає припинити безглузде протистояння і сконцентруватися на вирішенні нагальних соціальних проблем області. Депутатський корпус “рюскай весни” його демонстративно не чує…

Більше того, підконтрольна Ахметову преса і його васалу Шурмі, що чомусь очолює комбінат Запоріжсталь, де розміщене головне антиукраїнське кубло Запоріжжя, розпочали дику і ганебну інформаційну кампанію проти чільної державної влади області.

Це дуже нагадує події у Донецьку і Луганську зразка 2014… Варто нагадати, що Бриль звідти родом і по лінії СБУ там у ті часи був…

Тому, не дивно, що генерал, зневірившись у переговорах, публічно звернувся до керівників України із жорстким застереженням.

Його почули і підтримали. Про що свідчить візит Генпрокурора Юрія Луценка. Натяки.

Журналіст Віктор Тригуб, який має великий досвід в антисепарських зачистах в Донецькій і Луганській областях, і “абсолютно випадково” опинився в Запорізькій області, дав реалістичний прогноз – спаде спека, почнеться очищення Запорізької області від антидержавних елементів.

Досвідчені люди серйозно поставилися до цього прогнозу. Адже, їх ніхто не заспокоїв і прогнозу не спростував…

Запоріжжя починають покидати олігархи і кримінальні авторитети.

Комплексна зачистка Ірпеня – а це знаково!

80 арештів у Миколаївській області… “Криші” не працюють!

“Спаде спека” – Запоріжжя! Очевидно, початок вересня! Все зійшлося! Саме тому  в певних кругах області така паніка.

Зрозуміло, жоден офіційний орган ніякої інформації про вересневі події дати не зміг.

Тому ми знову звернулися до Віктора Тригуба, редактора журналу “Нова Січ”, якого зловили десь під Мелітополем.

-Натяки Голови ОДА Констянтина Бриля про металургів, то випадковість, чи конкретика?

-Мені, як волонтеру і українському патріоту, що народився і виріс під Іловайськом, вже все зрозуміло! – пояснив Віктор Тригуб, – Трагедії 2014 у Запоріжжі 2017 ніхто не допустить! Костянтин Бриль – спокійний і толерантний офіцер, який все розуміє і дає шанс виправити помилки. Говорить про це публічно. А його не чують… Більше того, принижують чутками про хатинку за мільярд і вишиванкою дружини за 15000 гривень. Спекулюєть сином, від першого шлюбу, громадянином Німеччини, що буде офіцером НАТО. Наскільки я чув, є 380 ордерів на арешт “видатних путіністів” Запоріжжя. В основному це прокремлівські депутати різноманітних Рад, де багато прізвищ з обласної і міської. Кримінальні авторитети, сумнівні бізнесмени, спонсори тітушні та “казачеств”… Багато хто вже покинув область… І правильно зробили… Те саме стосується УПЦ ФСБ… Подивимось… 200 арештантів буде точно. Справа на контролі у Президента…

-Ви не відповіли про металургів…

-У мене таке відчуття, що Запоріжсталь повернеться державі… Згадується крутий олігарх, який натяг на себе майна і впав з кобили. І помер… І де те майно? Впасти з кобили може кожен олігарх. Навіть футболіст… А Ростислав скоро переїде в якусь теплу країну, якщо встигне. До речі, де він зараз?

-Дякую, все зрозуміло! Чекаємо вересня…

А.Авдєєв

 

Натисни – підтримай Сурму!

Be the first to comment

Leave a Reply