Всі крісла в Кабміні займе партія “Слуга народу” – представник Зеленського

Кіровоградщина: чоловік, який відсидів за вбивство, виграв вибори в Голованівському районі

26/10/2020 admin 0

Кoлишній депутат Верхoвнoї Ради Віктoр Лoзінський, якoгo засуджували дo 15 рoків ув’язнення за вбивствo, переміг у гoлoсуванні на гoлoву oб’єднанoї теритoріальнoї грoмади пoруч з місцем […]

У Зеленського заявили про створення коаліції в новому парламенті

Всі крісла в Кабміні займе партія "Слуга народу" - представник Зеленського

Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив про створення партією “Слуга народу” коаліції в новому скликанні Верховної Ради України.

Про це він сказав в інтерв’ю РБК-Україна .

При цьому Герус допустив входження партії “Голос” Святослава Вакарчука в уже створену коаліцію.

“Коаліція вже є, монобільшінство … Це (входження в коаліцію) залежить і від” Голосу “, від їх позиції і політичних уподобань. Подивимося”, – зазначив представник Зеленського в уряді.

Герус також повідомив, що всі міністерські крісла займають коаліція.

“Коаліція займе всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні у кого не було сумнівів у демократичності нової влади, але які саме, поки не знаю”, – сказав він .

Раніше Герус заявляв, що нове скликання парламенту запрацює в період з 24 серпня по 6 вересня.

Нагадаємо, в кінці липня керівник президентської партії Дмитро Разумков заявляв, що “Слуга народу” готова обговорити коаліцію з іншими політичними силами. Він відзначав, що в партії хотіли б бачити в коаліції нові політсили.

Як відомо, Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів на позачергових виборах в Раду . За результатами голосування, найбільшу підтримку отримала партія “Слуга народу” з результатом в 43,16% голосів виборців. Друге місце у партії “Опозиційна платформа – За життя” з 13,05% голосів. Третє місце у партії “Батьківщина”. Також до парламенту пройшли “Європейська солідарність” і “Голос”.

MIXADV

цікаве