На Кiровоградщинi чотирьох добровольцiв визнали учасниками АТО

Кіровоградщина: чоловік, який відсидів за вбивство, виграв вибори в Голованівському районі

26/10/2020 admin 0

Кoлишній депутат Верхoвнoї Ради Віктoр Лoзінський, якoгo засуджували дo 15 рoків ув’язнення за вбивствo, переміг у гoлoсуванні на гoлoву oб’єднанoї теритoріальнoї грoмади пoруч з місцем […]

Пiд керiвництвом голови обласної ради Олександра Чорноiваненка та в.о. голови облдержадмiнiстрацiї Свiтлани Лобанової вiдбулося засiдання обласної комiсiї з визнання учасникiв-добровольцiв АТО.

Про це повiдомляє прес-служба Кiровоградської обласної ради, iнформує Златопiль.

За результатами засiдання, члени комiсiї пiдтримали рiшення про визнання чотирьох мешканцiв Кiровоградської областi учасниками-добровольцями АТО.

Довiдково: З метою вшанування i гарантування соцiального та правового захисту бiйцiв добровольчих батальйонiв, якi захищали незалежнiсть, суверенiтет та територiальну цiлiснiсть України i брали безпосередню участь в антитерористичнiй операцiї, забезпеченнi її проведення, депутати обласної ради прийняли рiшення вiд 02 березня 2018 року № 462 “Про визнання учасниками-добровольцями осiб, якi брали участь у захистi територiальної цiлiсностi та державного суверенiтету України”.

MIXADV

цікаве