Хто від Кіровоградщини проходить до ВР за списками партій та по мажоритарці

Нардеп від “Слуги народу” Потураєв про ЗМІ, країну-агресор і місцеві вибори

13/07/2020 admin 0

За тиждень до завершення політичного сезону і відпустки народних депутатів українці обговорюють відразу декілька важливих парламентських питань. Перший – скандальний закон про медіа, який в “Слугу народу” планують […]

ютос – тисни – підтримай!
 

Як уже повідомлялось попередніми даними ЦВК у чотирьох мажоритарних округах Кіровоградщини з великим відривом лідирують представники політичної партії «Слуга народу». По 99-ому Олександр Дануца, по 100-ому – Ігор Мурдій, по 101-ому Юрій Кузбит, по 103-ому Олег Воронько. І лише по 102-ому найбільше голосів набирає чинний депутат, який пройшов до ВР на попередніх виборах в 2014-ому по цьому ж округу Олесь Довгий.

За списками партії «Слуга народу» під номером 74 проходить син відомого в області латифундиста Сергія Тарасова – Олег Тарасов, 1984 року народження, заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності ПП “Агроекстра”, проживає в місті Кропивницькому. Також під номером 105 до парламенту проходить Богдан Торохтій із Кропивницького, 1984 року, юрисконсульт, філія ПАД “Державна продовольчо-зернова корпорація України “Одеський зерновий термінал”.

Також серед депутатів нового складу Верховної Ради жителі області побачать вже знайомі їм прізвища колишніх голів Кіровоградської обласної державної адміністрації часів Віктора Януковича – Сергія Ларіна, який пройшов за списками «Опозиційної платформи – За життя!», та Андрія Ніколаєнка, який опинився у списках «Батьківщини».

Спроба Максима Березкіна потрапити до Верховної Ради по мажоритарному округу в Сумах провалилася, з 15 кандидатів-мажоритарників він набрав найменше голосів.

Натисни – підтримай Сурму!