СУРМА

Кошулинський – Порошенку: Це ж як треба було опуститись!

Інформацію про “записи Гончарука” найактивніше поширювали проросійські сайти, які пов’язують з Медведчуком (Інфографіка)  

25/01/2020 admin 0

Аудіозапис прослушки з Гончаруком в головній ролі викликав жваве обговорення в українських медіа та соцмережах. Але він також став своєрідним лакмусовим папірцем для того, аби […]

Руслан Кошулинський розкритикував «Європейську солідарність» через її агітацію проти демократичних сил

Через падіння рейтингу екс-президент Петро Порошенко та його партія «Європейська солідарність» вдаються до маніпуляцій, зокрема, намагаються посіяти розбрат і ворожість серед українців. Про це повідомив колишній кандидат у президенти, «свободівець» Руслан Кошулинський в ефірі одного з телеканалів, передає Вголос.

Серед іншого Кошулинський розкритикував партію «Європейську солідарність» через її агітацію проти демократичних сил.

«Це ж як треба було опуститись, щоби розсилати людям повідомлення з текстом не голосувати за інші демократичні сили, бо прийде Медведчук! Це породження страху, ворожості між людьми? Це все робиться, бо рейтинг падає. У людей виробляють не логіку конкуренції ідей, а страху», – сказав він.

«А хто породив того Медведчука? Це Порошенко дав йому можливість літати у Москву та вести в Україні бізнес! А зараз кричить про реванш. Це так, якби вбивця батьків у суді казав, мовляв, не судіть мене, бо я вже сирота», – наголосив Кошулинський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно останнього опитування групи «Рейтинг», партія «Європейська солідарність» набирає 7,7% голосів виборців.